$ DOLAR → Alış: 7,65 / Satış: 7,68
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

Oto galericileri viyadük altlarını beğenmedi

Giresun Belediye Başkanvekili Hasan Yılmaz’ın otogalericiler için önerdiği viyadük altları, Giresun Motorlu Araç Satıcıları Derneği tarafından kabul görmedi.

Oto galericileri viyadük altlarını beğenmedi
  • 26.12.2019
  • 547 kez okundu
Reklam

GİMAS Başkanı Fatih Karaca, dernek olarak birinci hedeflerinin Giresun’a ve motorlu araç satıcılarına yakılır bir otogalericiler sitesi olduğunu belirterek, Vali Harun Sarıfakıoğulları ve Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nun projeye yakinen ilgili olduğunu kaydetti. Motorlu araç satıcılarının viyadük altlarını sadece otopark olarak kullana bileceğini ve araç fazlası olan galericilerin zaten kullanmakta olduğunu vurgulayan Karaca, viyadük altlarında bir otogalerinin ne Giresun’a nede motorlu araç satıcılarına yakışmayacağını ifade etti.

En kısa zamanda Giresun’un bir otogalericiler sitesine kavuşacağının altını çizen GİMAS Başkanı Karaca, “Giresun Motorlu Araç Satıcıları Derneği olarak saygın ve marka değeri olan Giresun’a katma değer katan birçok iş grubuna can veren Şehrin ekonomisini destekleyen bir meslek grubunu temsil etmekteyiz. Giresun merkezde yaklaşık 45 adet ikinci el oto alım satımı yapan firma yer almaktayız ve aylık ortalama 500 civarı araç satışı gerçekleştirmekteyiz. Bu araç satışlarının ortalama 300 tanesi ise il dışından gelen müşterilerimize yapılmaktadır. Yani Giresun’umuza en az 300 farklı kişinin gelmesini sağlayarak tanıtımına da fayda sağlamaktayız. Oto galeriler genel olarak Şehrimizin sahil yolunda yer almaktadır ve trafik için büyük bir sorun teşkil etmemektedir. Viyadük altlarına araç sayısı fazla olan ve araç parkı yetersiz olan esnaf arkadaşlarımız sadece otopark olarak kullanabileceği yerlerdir ve kullanmaktayız. Meslek Grubumuzun hak ettiği yer viyadük altları değil aksine Şehrimize yakışan il dışından gelen müşterilerimizi ağırlayacağımız, şehrimizi temsil edeceğimiz ve tanıtabileceğimiz sosyal alanların olan, sanatsal örnek bir Oto Galericiler sitesidir. GİMAS olarak ilimize yakışır bir site oluşturmak birinci önceliğimizdir. Valimiz ve belediye başkanımız projelerimizle bilgili ve ilgilidir. En kısa zamanda Oto galericiler gereken siteye kavuşacaktır” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ