$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

Osman Öztürk’ten Ada ile Efe Serisi

Türkiye’de güvenlik denince akla ilk gelen isimlerden Eski Emniyet Müdürü ve CSG Yönetim Kurulu Başkanı ‘Güvenli Okul’ projesinin mimarı Osman Öztürk; çocuklarımıza güvenli bir yaşam için edinilebilecek temel davranış kalıplarını öğretmek ve farkındalığı artırmak üzere Ada ile Efe serisini yazdı.

Osman Öztürk’ten Ada ile Efe Serisi
  • 21.01.2020
  • 1.176 kez okundu
Reklam

Yayımlanmış Türkiye Trafik Kazaları Gerçeği 1 ve 2, 2 adet Güvenli Okul isimli inceleme-araştırma kitabı, 9 adet çocuk öykü kitabı ve 9 şiir kitabı olmak üzere toplam 24 kitabı bulunan Ösman Öztürk’ün Ada ile Efe Serisi “Ada ile Efe Depremde Güvende” ve “Ada ile Efe Serviste Güvende” isimli çocuk öykü kitapları Doğan Egmont’dan çıktı.

Depreme karşı yapılabilecek hazırlık çalışmalarını anlatan “Ada ile Efe Depremde Güvende” depreme karşı farkındalık kazanma ve depreme hazırlık konusunda temel bilgi ve kavramları öğretiyor. “Ada ile Efe Serviste Güvende” ise çocuklarımıza servise binerken, serviste yolculuk ederken ve servisten inerken neler yapması gerektiğini, taşıtlarla her gün yaptığımız yolculuklar sırasında nasıl güvende olunacağını öğretiyor.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%