$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

OSB’LERİN SORUNLARI VE BEKLENTİLERİ GÖRÜŞÜLDÜ

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Başkanlığında dün Samsun’da yapılan toplantıda, Karadeniz Bölgesi’ndeki organize Sanayi Bölgeleri’nin sorunları ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

OSB’LERİN SORUNLARI VE BEKLENTİLERİ GÖRÜŞÜLDÜ
  • 15.12.2018
  • 928 kez okundu
Reklam

Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, dün Samsun’da yapılan 7. Organize Sanayi Bölgeleri Karadeniz Bölgesi İstişare Toplantısı’na katıldı.

OSB’lerin sorunlarını ve çözüm önerilerini istişare etmek amacıyla bölge istişare toplantıları düzenleyen Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) tarafından düzenlenen toplantıya, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank Başkanlık etti. Karadeniz Bölgesi’ndeki 18 şehirde üretim yapan 56 OSB’nin yöneticilerinin katıldığı toplantıda, OSB’lerin sorunları ve beklentileri görüşüldü.

Geniş katılımın olduğu toplantıya; Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Büyükdede, OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Ramazan Yıldırım, Amasya, Artvin, Bartın, Bayburt, Bolu, Çorum, Düzce, Giresun, Gümüşhane, Karabük, Kastamonu, Ordu, Rize, Sinop, Tokat, Trabzon ve Zonguldak’taki OSB’lerin Başkan ve Yöneticileri katıldı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%