$ DOLAR → Alış: 6,03 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

ÖNAL’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ

İYİ Parti Espiye Belediye Başkan adayı İbrahim Önal’ın  Proje Tanıtım ve esnaf  buluşmasında vatandaşın ilgisi  büyük oldu.

ÖNAL’DAN GÖVDE GÖSTERİSİ
  • 19.03.2019
  • 1.065 kez okundu
Reklam

Grand Karadere salonunu dolduran Önal hayranları salona sığmadı.

Göreve geldiği zaman yapacak oldukları  projelerini  açıklayan Önal, “AK Partili Karadere kardeşler 15 sene Espiye ilçesini yönettiler. Bu süre içerisinde gözle görülür,elle tutulur hizmet yapmadılar. 5 yıl önce sizlere bu kürsüden suyu babamın parasıyla getireceğim diyenler

belediyenin parsıyla dahi verdikleri bu sözü yerine getiremediler. Belediyeyi   ve AK Parti ‘yi

yönetenlerin  hanımları,çocukları ,yeğenleri işte çalışıyor.15 senedir Espiyeyi yönetenler hizmet yerine ,tehdit yaptılar,birlik ve beraberliği ,kardeşliği yok ettiler, Tek başına iktidardasın ilçeye

kaç tane park yaptınız. Espiye’de bu güne kadar hiç bir belediye başkanı tutuklanıp cezaevine gitmedi.15 yıldır görevdesiniz, Hizmet yaptın, neden hala bu insanlardan kapı kapı dolaşarak tehditle oy istiyorsun” dedi.

Projeleri ve ekip arkadaşları ile birlikte yol çıktıklarını ifade eden Önal, İlçede iki düğün salonu bulunduğunu 24 bin nüfusa bu salonların yeterli  gelmediğini, belediyenin sosyal ve kültürel  faaliyetlerine hız vereceğini, düğün salonu yapılacağını, yıllardır kadınlarımız açık havada karda kış da , soğukta açık alanda köy ürünlerini satıyor. Yıllardır bu soruna çare olmadılar. Bizler bu sorunu en kısa zamanda hayata geçirip içerisinde tuvaleti olan Kadınlar Pazarın yapacağız.. Sanayi esnafımızın ihtiyaçlarını karşılayacak Mescit ve şadırvan  yapacağız. Sanayi bölgemize kamyoncularımıza ve tırcılarımıza tahsis edeceğimiz bir alan oluşturacaklarını, Gelevera deresine peyzaj çalışmaları yapılıp, gezi alanları çocuk oyun alanı oluşturacaklarını söyledi.

15 Yılda  parkı olmayan bir Espiye’yle karşı karşıya bırakıldıklarını kaydeden Önal. Viyadük karşısından Esentepe park alanına kadar 58 dönüm bir dolgu alanı var, burayı belediye imkanları ile dolgu malzemeleriyle doldurup bir iskele ve park alanları oluşturacağız. Sahipsiz Andoz kalesini geçmişte restore ettiğimiz gibi tekrar restore edip virane halinden kurtaracağız. Belediye özel idare binasını satın aldı bunun rakamsal değeri 4.2 milyon lira. birde bunun bankadan alınan faizi bunlarla ilçeye  her türlü hizmet yapılırdı. İnsanlarımızın sevgiye saygıya hasret kalmış, insanlarımız benimle fotoğraf çektirmeye bile korkuyorlar. Ben kutuplaştıran, değil birleştiren başkan olacağım. 1 Nisan sabahı bahar geleceğini,  Espiye’de yaşayan insanlarımızı

bağrına basacağını, hiç bir ayrım yapmayacağını, ayrıştıran, küstüren değil, kucaklayan bir başkan olacağını, belediye kapılarının herkese ayni mesafede açık olacağız. Espiye’de 15 yıldır süren haksızlığa, adaletsizliğe, adam kayırmacılığına sizlerin desteği ile dur diyeceğiz. Karadere Kanunun Çatlağı, Yaptı Espiye’yi Vurguncular Otlağı, Bu Milletin Hakkını Yiyen Gırtlağı Sıkmadan Espiye Düzelmez” şeklinde konuştu.

İYİ Parti Belediye Başkan adayı İbrahim  Önal Kontenjan adayları Şükrü Kömürcü -İbrahim  Burak Güven, Belediye meclis üyeleri Mehmet Dursun, Ersin Bahadır, Turgut  Usta, Şaban Yılmaz, İsmail Güven, Mustafa Uzun, Adnan Şahan, Mehmet Akıllı, Ahmet Türkmen, Sercan Bekçi, Hacı Ahmet Dutal, Çağatay Cebeci, Çağlar  Akay  ve İl genel meclis üyeleri İmdat Mürsel Önal, Emin Şahin, Mehmet Elevli  salonda halkın kendilerine gösterdikleri ilgiden oldukça memnun kaldılar.

Geceye İYİ Parti GİK üyesi Ünzile Yüksel, il başkanı Ahmet Memiş, CHP il başkanı Fikri Bilge ve İYİ parti merkez ilçe başkanı Abdulkadir Eroğlu ile çok sayıda vatandaşlar katıldılar.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ