$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

ÖNAL: ALİ CENGİZ OYUNUNU BOZACAĞIZ

Yavuzkemal Belediye Başkanı ve Saadet Partisi Belediye Başkanı Abdullah Önal, “31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Ali Cengiz oyunlarını bozacağız” dedi.

ÖNAL: ALİ CENGİZ OYUNUNU BOZACAĞIZ
  • 27.02.2019
  • 962 kez okundu
Reklam

Yavuzkemal Belediye Başkanı ve Saadet Partisi Belediye Başkanı Abdullah Önal, “31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Ali Cengiz oyunlarını bozacağız” dedi.

“15 yıldır Yavuzkemal Belde Belediye Başkanlığı görevini sürdürüyorum. Bu süre içerisinde neferi olmaktan onur duyduğum Adalet ve Kalkınma Partisi malumunuz olan 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde tercihini bizden yana değil farklı bir arkadaşımızın yanında kullandı” diyen Önal yayınladığı basın açıklamasında, “Biz de halkımızın  yoğun talebi üzerine sevgimizi katarak yürüttüğümüz Yavuzkemal Belediye Başkanlığına devam etme kararı aldığımızı belirttik.  Listelerin seçim kurullarına verildiği gün saat 10 sıralarında seçim kuruluna gelerek bağımsız adaylığımızı sunduk. Kısa bir süre sonra edindiğimiz bilgilere göre Antalya’nın Alanya ilçesi nüfusuna kayıtlı olduğunu öğrendiğimiz ve isim benzerliğimizin dışında hiçbir bağımızın olmadığı ‘Abdullah Önal’ isimli bir başka kişinin ve bunun yanında 2 farklı kişinin daha bağımsızdan beldemizde aday çıkartıldığını öğrendik. Bunun üzerine son anda yaptığımız görüşmeler doğrultusunda bu Ali Cengiz oyununu bozmak için Saadet Partisinden adaylığımı seçim kuruluna bildirdim” şeklinde konuştu.

Önal, “Bundan sonraki süreçte takdir sizlerindir. Bizler gönüllere girerek 15 yıldır kimseyi yıpratmadan, kırmadan, beldemizin sorunlarının her birini çözümü noktasında çalıştık, çaba gösterdik. Ben isterdim ki hiç böyle bir oyuna gerek kalmasın yöremizde yetişen, buraları bilen, insanını tanıyan arkadaşlarımız ile demokratik bir şekilde yarışalım.

Allah izin verirse 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Beldemizde Saadet Partisi çatısı altında yarışacağım. Onun için buradan bildirmek isterim ki bağımsız aday listesinde yazan Abdullah Önal’ın şahsımla hiçbir alakası yoktur” ifadelerine yer verdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%