$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Okullarda her türlü tedbir alındı

Covid-19 salgını tedbirleri çerçevesinde 21 Eylül’de okul öncesi ve ilkokul birinci sınıf öğrencilerine yönelik uyum haftası sona erdi.

Okullarda her türlü tedbir alındı
  • 26.09.2020
  • 220 kez okundu
Reklam

Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Abacıbükü İlkokulu, Ali Haydar Emiroğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu, Sevinç-Mehmet Ekizoğlu Anaokulu, Şehit İsa Yüksel İlkokulu ve Gedikkaya Anaokulunu ziyaret ederek, incelemelerde bulundu.

Tosunoğlu; 2020-2021 eğitim öğretim yılına okul öncesi ve ilkokul 1. Sınıflarda maske, mesafe ve hijyen tedbirleriyle yüz yüze başlandığını, okullarda her türlü tedbirin aldığını, çalışmalara titizlik ve hassasiyetle devam edildiğini ifade etti. Tosunoğlu, eğitim öğretim faaliyetlerinin okul müdürlerinin koordinesinde, öğretmen-öğrenci, veli işbirliğinde sağlıklı bir şekilde yürütüleceğini vurguladı. Tosunoğlu, uzaktan eğitimde öğretmenlerin, her türlü iletişim aracını kullanarak Canlı Ders ve Canlı Sınıf uygulamalarını kesintisiz devam ettirmelerini, öğrencilerinin kaygılarını en aza indirmek amacıyla rehberlik ve moral motivasyon çalışmalarına ağırlık vermelerini istedi. Tosunoğlu, Ali Haydar Emiroğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu ile yeni bina inşaatı tamamlanana kadar geçici binasına taşınan Abacıbükü İlkokulu başta olmak üzere okulların fiziki mekanlarını gezerek incelemelerde de bulundu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%