$ DOLAR → Alış: 7,53 / Satış: 7,56
€ EURO → Alış: 8,92 / Satış: 8,96

Öğrenci ve veli ev ziyaretleri sürüyor

Öğrenci ve veli ev ziyaretleri sürüyor
  • 18.11.2019
  • 554 kez okundu
Reklam

Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından öğrencilerin devamsızlığını azaltmak, başarıyı artırmak, öğrencilerin zararlı alışkanlıklar kazanma riskini azaltmak ve başarılı öğrencilerin motivasyonunu artırmak amacıyla hazırlanan “Tanı, Anla, Değerlendir” isimli yerel projesi kapsamında ev ziyaretleri sürüyor. Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, proje kapsamında, 19 Eylül İlkokulu öğrencisi Meryem Zehra Genç ve ailesi ziyaret etti.

Ailenin konukseverliği ve ikramları ile sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, Tosunoğlu, öğrencinin ailesiyle sohbet ederek, okul dışında geçirdikleri zamana dair velilerden bilgiler aldı. Tosunoğlu, okul-veli işbirliğinin önemine vurgu yaparken, “Tanı, Anla, Değerlendir” projesi ile bizlere emanet edilen en değerli varlıklar olan çocuklarımızın yararı adına okul-öğrenci-veli iletişiminin güçlendirilerek, öğrencilerimizin gelişiminin olumlu yönde desteklendiğini dile getirdi.

Ziyarete; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Tuncer Turan ve Ergin Aybar, AR-GE Biriminden Rabia Akmen, 19 Eylül İlkokulu Müdürü Hatice Mıhçı, Müdür Yardımcısı Zafer Mumcuoğlu, Sınıf Öğretmeni Pınar Gürsoy ve Rehber Öğretmen Funda Özdem de eşlik etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ