$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Nihatbey Caddesi yenilendi

Caddenin 1200 metrelik bölümüne 3500 ton asfalt dökülüyor…

Nihatbey Caddesi yenilendi
  • 09.10.2020
  • 294 kez okundu
Reklam

Giresun Belediyesi daha güvenli ve konforlu bir ulaşım için kent genelinde başlattığı asfalt çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Bu kapsamda, şehrimizin her geçen gün büyüyen ve gelişen caddesi olan Nihatbey Caddesi’nde altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından asfalt serim işlemi yapıldı. Uzun yıllar sorun yaşanmayacak bir şekilde altyapı eksiklikleri giderilen ve zemin güçlendirmesi yapılan cadde de başlatılan asfalt serim işlemi devam ediyor.

Kısa zaman içerisinde tamamlanarak halkımızın hizmetine girecek olan 1400 metre uzunluğundaki caddenin 1200 metrelik bölümü asfaltlanacak ve toplamda 3500 ton asfalt dökülecek. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından başlatılan asfaltlama çalışmasının tamamlanmasıyla caddenin yeniden trafiğe açılacağı bildirildi.

Nihatbey Caddesi’nde yapılacak olan asfaltlama, kaldırım, çevre düzenlemesi ve ışıklandırma çalışmasının ardından caddenin modern ve kente yakışır bir şekilde vatandaşların hizmetine sunulması hedeflenirken, cadde yeni çehresiyle vatandaşların yüzünü güldürdü.

Belediye tarafından, belirlenen bazı caddelerde de aynı şekilde modern düzenleme ve standart yükseltme çalışması yapılmasının hedeflendiği bildirildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%