$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

NEW YORK’TA MURAT ÇELİK RÜZGÂRI

Karadeniz’in sevilen ve efendi sanatçısı Murat Çelik, 38. Türk Günü etkinlikleri kapsamında New York’ta sahne aldı.

NEW YORK’TA MURAT ÇELİK RÜZGÂRI
  • 21.05.2019
  • 1.266 kez okundu
Reklam

HASAN ÇELİK/ABD

Karadenizin sevilen ve güçlü sesi şarkıcı Murat Çelik, New York’ta düzenlenen 38. Geleneksel Türk Günü etkinlikleri kapsamında 17-18 Mayıs tarihlerinde ünlü sanatçılar Zara ve Çelik ile birlikte sahne aldı. Çelik, Türk Günü etkinliğine katılanlarla eğlenceli dakikalar yaşattı.

Karadenizli şarkıcı Murat Çelik, New York’ta gerçekleştirilen 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı ile Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a yola çıkarak başlatmış olduğu Milli Mücadelenin 100’üncü yıl dönümü çerçevesinde Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu (TADF) tarafından New York’ta organize edilen 38. geleneksek Türk yürüyüşü ve balosunda sahne aldı.

Şarkıcı Murat Çelik, Amerika Birleşik Devletlerindeki bu özel güne bizleri davet eden Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu (TADF) Başkanı Sayın Tulga Tekman, ve yönetim kurulundaki arkadaşlarını yürekten teşekkür ediyorum.

Çelik, “Böylesi önemli ve anlamlı bir günde Türk- Amerikan toplumuyla birlikte olmaktan dolayı son derece mutluluk duyduğunu belirterek,” Türk Amerikan Dernekleri Federasyonu (TADF) bünyesinde yapacağı her türlü etkinliklerde seve seve görev alacağımı duyurmak isterim” ifadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%