$ DOLAR → Alış: 6,73 / Satış: 6,76
€ EURO → Alış: 7,32 / Satış: 7,35

Mustafa Öztürk’ten veda ederken mesaj

Giresun Belediyesi eski Basın ve İletişim Danışmanı Mustafa Öztürk Belediyeden ayrıldı. Öztürk’ün emeklilik işlemleri için başvuruda bulunduğu öğrenildi.

Mustafa Öztürk’ten veda ederken mesaj
  • 04.08.2019
  • 911 kez okundu
Reklam

Uzun yıllardır Giresun Basın-Yayın hayatının içerisinde yer alan Mustafa Öztürk, “2014 yılının ikinci yarısından itibaren, Belediye Başkanım Sayın Kerim Aksu’nun basın danışmanı olarak Giresun Belediyesin de görev yapmaya başladım. 1 Ağustos 2019 itibarıyla Giresun Belediyesi çalışma dönemimi sona erdirmiş bulunuyorum” dedi.

“Görev yaptığım süreçte, siz değerli meslektaşlarımla dayanışma içerisinde olmayı öncelik kabul ettim” diyen Öztürk, “Giresun Belediyesi’nde  görev yapan her kademedeki mesai arkadaşlarıma, karşılıklı işbirliği içerisinde olduğum resmi kurum temsilcilerine, sivil toplum örgütü temsilcilerine, siyasi partilerimizin temsilcilerine, belediye meclis üyelerine, muhtarlarımıza, demokrasinin vazgeçilmez kuvveti basın mensubu arkadaşlarıma, Giresun Belediyesi Basın İletişim Bürosu’nda beraber hizmet ürettiğimiz arkadaşlarıma, Belediye Başkanım Sayın Kerim Aksu’ya ve her şeyin en iyisine layık saygıdeğer Giresun Halkına şükranlarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Öztürk, bundan sonra ki yaşantısın da Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkeleri ışığında Giresun’a hizmet etmeye devam edeceğini söyledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ