$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

MURAT AKYOL KİTABINI İMZALADI

Giresun’ un ençok okunan yazarlarından Murat Akyol, ‘ Giresun’ da Efsaneler Söylenceler Masallar’  kitabı için söyleşi ve imza günü düzenledi.

MURAT AKYOL KİTABINI İMZALADI
  • 27.11.2018
  • 917 kez okundu
Reklam

Daha önce yazdığı ‘ Akıllı mı Desem Deli mi- Dalgalara Bin de Gel ve Altın Post & Amazonların Gözyaşları’ adlı kitaplarını okuyucularıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşayan Akyol, Sahafzade Kitabevi’nde gerçekleşen imza gününde dostları ve hemşerileriyle bir kez daha biraraya geldi. Yapılan söyleşinin ardından kitaplarını imzalayan ve teşekkür konuşması yapan Akyol, ” Kitabımız için ilk tanıtım ve imza günü etkinliğini Can Akengin Sanat Merkezi’ nde yapmıştık. Bu kez de ‘ 24 Kasım Öğretmenler Günü’ nedeniyle imza günü yapmanın anlamlı olacağını ve toplumumuzda farkındalık yaratacağını düşündük. Beni yalnız bırakmayan dostlarıma,  hemşerilerime ve kitabevini, şahsım ile yazar arkadaşlarıma sonuna kadar açan Fatma Civelekoğlu Geçer arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum. Etkinliğimiz vesileyle de öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü kutluyorum” dedi.

Sahafzade Kitabevi’nin sahibi Civelekoğlu Geçer de, Yazar Murat Akyol’u ve okuyucularını ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, ” Kitabevimizde bu güne kadar 23 yazarımız imza günü düzenledi. Dolayısıyla, Yazar arkadaşımız Murat Akyol’ un ‘ 24 Kasım Öğretmenler Günü’ nedeniyle imza günü düzenlemesi bizim için de çok anlamlı oldu. Akyol’u tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%