$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,08 / Satış: 9,11

MÜFTÜLÜK ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

MÜFTÜLÜK ÖĞRENCİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ
  • 31.05.2019
  • 886 kez okundu
Reklam

Espiye ilçe Müftülüğü tarafından düzenlenen “Ramazan ve İnfak” konulu Ortaokullar Arası Resim ve Komposizyon Yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, Ramazan ayının manevi atmosferi ile öğrencileri daha fazla buluşturabilmek gayesiyle ortaokullar arası resim ve kompozisyon yarışması düzenlendiğini söyledi.

Koçak, ortaokul öğrencileri arasında bu yıl Ramazan ayı teması olarak belirlenen “İnfak” konusuna yönelik bir farkındalık oluşturmak ve Başkanlığımız gençlik çalışmalarına ivme kazandırmak amacıyla, ilçe Müftülüğümüz tarafından “Ortaokullar Arası Resim ve Komposizyon Yarışması” düzenlendiğini, yarışmaya 30 öğrencinin katıldığını, yapılan jüri değerlendirmesi sonunda 6 öğrencinin dereceye girdiğini, dereceye giren öğrencilere müftülük makamında düzenlenen törenle hediyelerinin verildiğini ifade etti.

İlçe Müftüsü Yavuz Koçak’ın başkanlığında yapılan değerlendirme sonunda, Resim Yarışmasında:

Soğukpınar Şehit Özgün Özdemir Ortaokulu öğrencisi Yunus Emre AY birinci, Soğukpınar Şehit Özgün Özdemir Ortaokulu öğrencisi Dilek ÇAPUR ikinci, Soğukpınar Şehit Özgün Özdemir Ortaokulu öğrencisi Gülşen SARIKAYA üçüncü oldu.

Kompozisyon Yarışmasında:

Soğukpınar Şehit Özgün Özdemir Ortaokulu öğrencisi İkra Ceren OFLU birinci, Espiye Anadolu İHL Ortaokulu öğrencisi Demet OKUR ikinci ve Süleyman Demirel Ortaokulu öğrencisi Berna AYDIN ise üçüncü oldu.

Yarışmalarda dereceye giren öğrencileri başarılarından dolayı tebrik eden İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, yarışmalarda dereceye giren birinciye çeyrek altın, ikinciye gram altın üçüncüye de 150 TL ve çeşitli hediyeler vererek ödüllendirdi.

(FİKRET BIYIK)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%