$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Müftülük Hafta Sonu Kur’an Kursu açtı

Müftülük Hafta Sonu Kur’an Kursu açtı
  • 13.02.2020
  • 624 kez okundu
Reklam

Espiye İlçe Müftülüğü öğrencilere yönelik “Hafta Sonu Kur’an Kursu” açtı.  İlçe Müftülüğü, hafta içi okula giden öğrencilere yönelik “Hafta Sonu Kur’an Kursu” başlattı.

Yaz Kuran Kurslarında kursa katılan öğrencilerin öğrendiklerini unutmamak gayesiyle Kuran Kursu Öğreticisi Fatma Bülbül tarafından müftülük binasında Site Kız Kuran Kursunda açılan kurslara genç öğrencilerin ilgisi yoğun oldu.

İlçe Müftüsü Yavuz Koçak, bütün öğrencilerin ve gençlerin katılabileceği kursların Haziran’a kadar devam edeceğini söyledi.

Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak,  Yaz kursunda alınan bilgilerin eğitim öğretim yılında da hafta sonu devam ettireceklerini, böylece elde edilen kazanımları devamlı hale getireceklerini ,bu uygulamanın mümkün olan her camide uygulanacağını ve böylece çocukların okul derslerinin yanında dini, ilmi ve ahlaki eğitimlerine de devam edeceğini, ayrıca;  gündüzlü, 4-6 yaş, yatılı kız ve erkek kur’an kurslarının yanında hafta içi çalışanların mesai sonrası akşam kur’an kursları açtıklarını, yaş sınırının olmadığını, her yaştan, kadın, erkek  kardeşlerimizi müftülüğümüzün açtığı kur’an kurslarına beklediklerini söyledi.  (FİKRET BIYIK)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%