$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,23 / Satış: 9,27

Müfettiş kime hizmet ediyor?

Giresunspor ile ilgili art niyetli davranışlara imza atan müfettişe muhalefet basının çanak tutmasına bir anlam ve mana verilemedi. Giresunlular, “Müfettiş bugün var yarın yok, ama başka bir Giresun ve Giresunspor” yok şekilde yorumda bulundu.

Müfettiş kime hizmet ediyor?
  • 28.09.2020
  • 704 kez okundu
Reklam

Giresun İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hüseyin Taşkın’ın görevden alınmasının ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu tarafından görevlendirilen müfettişin özellikle Giresunspor’u hedef alması tepkileri üzerine çekmeye devam ediyor.

İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği koltuğunda vekaleten oturan müfettiş akıllara durgunluk veren kararlara imza atarak, Giresun’un en değerli markasını olan Giresunspor’u spor kamuoyunda rencide etmeye devam ediyor. Tüm bunlar yaşanırken ne yazık ki, Giresun’da muhalefet basın İl Özel İdaresi ve AK Parti’yi yıpratma operasyonu gerçekleştiriyor. Giresun ve Giresunspor’a yapılmak istenilen bu operasyona çanak tutan basın kuruluşu ve basın mensuplarına bir mana ve anlam verilemiyor. Giresun insanının en özeli ve en değerli marka değeri olan Giresunspor’a yapılmak istenilen bu müfettiş operasyonuna kim dur diyecek? Müfettiş bir emirle gelir, bir emirle gider, başka Giresun ve Giresunspor yok. Gerek Giresun kamuoyu gerekse bugün müfettişin kararlarına çanak tutanlar bunu iyi bilmeli ve idrak etmelidir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%