$ DOLAR → Alış: 6,69 / Satış: 6,71
€ EURO → Alış: 7,22 / Satış: 7,25

Müdür Yardımcıları, eskiyen okul sıralarını yenilediler

Müdür Yardımcıları, eskiyen okul sıralarını yenilediler
  • 23.07.2019
  • 459 kez okundu
Reklam

Espiye ilçesindeki Atatürk Ortaokulu Müdür Yardımcıları, okullarının yaz tatiline girmesini fırsat bilip, ellerine zımpara ve boya fırçası alarak eskiyen 180 okul sırasını gelecek seneye hazırladılar.

Yeni görevine hızlı başlayan Atatürk Ortaokulu Müdürü İbrahim Kılıç, okulların yaz tatiline girmesini fırsat bilerek Müdür Yardımcıları İdris Köse ve Senih Göksu, Yeni eğitim-öğretim dönemine öğrencilere nasıl daha iyi hizmet sunabiliriz diye düşüncesiyle okuldaki öğrenci

sıralarının yenildiler. Ülke ve okul ekonomisini de göz önünde bulunduran Müdür yardımcıları İdris Köse ve Senih Göksu, okuldaki toplam 180 öğrenci sırasını okul bahçesine indirerek eline aldığı

zımparalarla çizilen ve üzerinde yazı bulunan eski sıraları tamir, zımpara ve vernik işini yaparak okulun sıralarını yenilediğini söyledi.

HER ŞEY DAHA İYİ BİR EĞİTİM İÇİN

Okullarında bulunan 180 okul sırasının tamiratını yaparak eğitime büyük katkı sağladıklarını belirten Espiye ilçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Öztürk, Müdür Yardımcıları İdris Köse ve Senih Göksu, çocuklara, öğrencilerimize nasıl faydalı olabiliriz düşüncesinden hareketle bu işe başladılar. Okula yeni başlayacak öğrencilere de daha güzel daha nezih bir ortama kavuşmalarını istediler. Bu düşünceyle müdür yardımcıları okul masalarını zımpara ve boya ile yenilediler. Müdür yardımcılarına ve diğer personellere bu güzel uygulamalarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

HABER&FOTO: FİKRET BIYIK

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ