$ DOLAR → Alış: 6,16 / Satış: 6,18
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

Minik öğrenciler Barış Pınarı Şehitlerine Dua Ettiler

Espiye Süleyman Demirel Ortaokulu öğrencileri “Gençliğe Değer Projesi ” kapsamında Ulu Camiinde Gençlik Buluşması yapılarak, Barış Pınarı Harakatı şehitlerine kuran okuyup, dua yaptılar.

Minik öğrenciler Barış Pınarı Şehitlerine Dua Ettiler
  • 29.10.2019
  • 465 kez okundu
Reklam

Süleyman Demirel Ortaokulu Müdür yardımcısı Mustafa Çelik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Hasan Kır ve Fatma Gül Kır ile birlikte 5.sınıf öğrencileri, Barış Pınarı Harekâtı’nda şehit olan ve tüm şehitlerimiz için Ulu Camiinde Fetih Suresi okuyarak, dua yaptılar.
Espiye ilçe Vaizi Ahmet Yılmaz ve Ulu Cami İmam Hatibi Neşet Kandemir, Süleyman Demirel Ortaokulu Müdür yardımcısı Mustafa Çelik, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Hasan Kır, Fatma Gül Kır ile birlikte 5.sınıf öğrencilerin katılımıyla Ulu Camii’nde programı düzenlendi.
Programda, ilçe Vaizi Ahmet Yılmaz, öğrencilere caminin bölümleri hakkında bilgiler verdi. Ulu Cami İmam Hatibi Neşet Kandemir’in Fetih Suresini okumasının ardından Vaiz Ahmet Yılmaz ile öğrenciler Barış Pınarı Harekatı ve tüm şehitlerimiz için dua yaptılar.
Süleyman Demirel Ortaokulu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Fatma Gül Kır, “Kültürümüz de Dua Örnekleri, Milli Manevi Değerlerimizde Dua, Barış Pınarı Şehitlerine Dua ve Caminin
Bölümlerinin Tanıtımı için Ulu camiinde program düzenledik. Programda bizlere yardımcı olan İlçe Vaizi Ahmet Yılmaz’a ve Ulu Cami İmam Hatibi Neşet Kandemir’e teşekkür ediyoruz “dedi.
Ulu Cami İmam Hatibi Neşet Kandemir tarafından programa katılan öğrencilere çeşitli ikramlar yapıldı.

HABER: FİKRET BIYIK

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ