$ DOLAR → Alış: 7,57 / Satış: 7,60
€ EURO → Alış: 8,94 / Satış: 8,97

Minik kalplerin ÇPAL ziyareti

Espiye 75.Yıl Çok Programlı Anadolu Lisesi, Giresun Sevgi Evlerinde kalan minik öğrencileri misafir etti.  Fotoğrafçılık kulübü danışman öğretmeni Tuğçe Fişenkçi ve kulüp öğrencilerinin ortak projesi olarak gerçekleştirilen programda Espiye Petro Cafe miniklere yemek ikramında bulunarak ardından öğrencilere sürpriz hediyeler verdi.

Minik kalplerin ÇPAL ziyareti
  • 26.12.2019
  • 412 kez okundu
Reklam

Okulda tüm öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla çeşitli etkinlikler yapıldı. Öğrencilere palyaço gösterileri, tiyatro etkinliği, boyama çalışması ve müzik dinletisi gibi çeşitli etkinliklerle çocuklara unutulmaz bir gün yaşatıldı.

Okul Müdürü Deniz Aldemir: “ 75.Yıl ÇPAL ailesi olarak bugün çok güzel etkinlikler yaparak Sevgi Evlerinden gelen miniklerimizi eğlendirmeye çalıştık.  O minik kalplerin yüzlerinde bir tebessüm oluşturabildiysek ne mutlu bize.  Bu güzel ve anlamlı çalışmayı yapan okulumuz Fotoğrafçılık kulübü öğretmen ve öğrencilerini tebrik ediyorum. Ayrıca miniklerimize ikramda bulunan Petro Cafe’ye ve palyaço konusunda bize destek olan Şehit Cengiz SARIBAŞ MTAL idaresine teşekkür ediyorum” dedi.

(FİKRET BIYIK)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ