$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,88
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

MİNİK ELLERE BİR DOKUNUŞ PROJESİ

MİNİK ELLERE BİR DOKUNUŞ PROJESİ
  • 10.11.2018
  • 631 kez okundu
Reklam

Giresun İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüzce, Çocuk ve Gençler Sosyal Koruma ve Destek Programı (ÇOGEP) kapsamında hazırlanan “Minik Ellere Bir Dokunuş” isimli proje çerçevesinde; çocuk ve gençlerimize yönelik olarak sinema etkinliği düzenlenmiştir.

 08/11/2018 Perşembe günü 23 Nisan İlkokulu öğrencilerinden 05-12 yaş aralığında bulunan 120 öğrenciye yönelik olarak hayatlarında bir ilki yaşamaları, birlikte uyum içerisinde sosyal faaliyette bulunmaları ve eğlenmelerini sağlamak amacıyla çocuklarımızın yaş ve fiziksel özellikleriyle, kültürel değerlerimize uygun yararlı ve uyarıcı bilgiler içerikli “Rafadan Tayfa” isimli çizgi film gösterimi yapılmış, meyve suyu ve patlamış mısır ikram edilmiştir.

Çocuklarımızdan birinin velisi olan yaşlı teyzemiz de sinemayı merak etmiş ve torunu ile aynı solanda ilk defa film izleme keyfini yaşamıştır. Film sonrası teyze ile yapılan görüşmede “sinemada film izlemeyi çok merak ettiğini, bu sayede merakını giderdiğini ve çok mutlu olduğunu dile getirerek teşekkür etmiştir.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ