$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

‘MİLLETİN HİZMETKARI OLACAĞIZ’

Belediye Başkan adayı Şenlikoğlu, hep birlikte kapı kapı dolaşıp davalarını, belediyecilik anlayışlarını anlatmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Birlik ve beraberlik içerisinde gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini sergileyeceklerini belirten Şenlikoğlu, Giresun’a hizmet için çok çalışacaklarını, Giresun’un bir dönem daha kaybetmeye lüksü olmadığını, Giresun’da seçimleri en iyi şekilde tamamlayarak, milletin hizmetkârı olacaklarını kaydetti.

‘MİLLETİN HİZMETKARI OLACAĞIZ’
  • 13.02.2019
  • 596 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu, Fatih Caddesi Esnafını ziyaret etti. Fatih caddesinde esnaf ve vatandaşlar tarafından yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanan Şenlikoğlu, “Sizlerin heyecanı ve coşkusu Giresunlu hemşerilerimizin tercihinin AK Parti’den yana olacağını gösteriyor” dedi.

Gönüllerin her zaman bir olacağını ifade eden Şenlikoğlu şunları kaydetti; “Projelerimizi ve yapacaklarımızı halkımızla paylaşıyoruz. Hamdolsun inanılmaz tepkiler ve olumlu dönüşler alıyoruz. Son açıkladığımız “ Nefes alan şehir “projemizle Şehir girişi, trafik ve kavşak problemini çözeceğiz. Endüstri Meslek Lisesi ve çevresi otopark ve yeşil alan ile nefes aldıracağız. Giresun yeni meydanlara kavuşturup, Malpazarı kavşak problemini de çözeceğiz. Cinahmet pazarını yenileceğiz. Giresun tarihinde ilk aşevini kuracağız. Sosyal yardımlaşma merkezi ve aşevini açacağız. Tezgahları hijyenik ve market düzeniyle kapalı pazar yeri, 600 araçlık kapalı otopark ve bölge parkını hayata geçireceğiz. Millet Bahçesi ve Nefes alan şehir Projemizden sonra yine şehrimizin temel problemlerinin çözümüne çare olacak dev projelerimizi açıklamaya devam edeceğiz. Biz insanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışını önemsiyoruz. Bu yüzden şehirler imar edilirken taştan, topraktan ziyade insan da inşa etmemiz gerekiyor. Gönülleri de şekillendirmek gerekiyor. Gönül nasıl şekillenirse insan öyle görür. Bizde iyi bir şehir inşa edip gönülleri güzelleştirme derdindeyiz. Giresun’umuz hayallerin dava olduğu bir şehirdir. Giresun hoşgörü şehridir. Bütün düşüncelerle bir arada yaşayarak, hemşehrilerimize aşk ve şevk ile hizmet yapmaya devam edeceğiz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%