giresun üniversitesi Giresun University kerasus giresun gazete giresungazete giresun gazete giresun gazete net Giresun ışık Giresun Işık Gazete Gazete Işık gazetecilik giresun yerel haberler giresunhaber Giresun haber giresun yerel haberler giresun yerel gazete giresunsondakika giresun sondakika kazaolay sondakika giresun giresun belediyesi çotanak yeşilbeyaz giresunspor fotoğraf fotoğrafçılık piraziz bulancak dereli keşap espiye yağlıdere şebinkarahisar tirebolu alucra espiye bulancak camoluk şebinkarahisar tirebolu alucra espiye bulancak keşap
DOLAR
8,3172
EURO
10,1290
ALTIN
490,87
BIST
1.461
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Giresun
Az Bulutlu
15°C
Giresun
15°C
Az Bulutlu
Çarşamba Az Bulutlu
19°C
Perşembe Az Bulutlu
21°C
Cuma Az Bulutlu
22°C
Cumartesi Az Bulutlu
22°C

MİLLET İTTİFAKI LİSTESİ

MİLLET İTTİFAKI LİSTESİ

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler seçimleri için Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altındaki millet ittifakının listesi netleşti. İttifaka İyi Parti dışarıdan destek verecek.

CHP’nin Giresun’un sevilen isimlerinden Fikret Günaydın’a kontenjanda ve Fuat Köse’ye sıralama da yer vermesi dikkat çekti.

CHP’nin Giresun Belediye Meclisi Üyesi aday listesi ise şu isimlerden oluştu; Kontenjan; Fikret Günaydın, Ahmet Türk, Arif Özbay.

  1. Ahmet Yusufağaoğlu, 2. Ferit Özkan, 3.  Şinasi Kabacaoğlu, 4.  İsmail Öveç, 5.  Harun Cici, 6., 7.  Ahmet Vahdet Yenal , 8.  Fatma Demiroğlu, 9.  Fuat Köse, 10.  Hayrettin Çıtlak, 11.  Nermin Yılmaz, 12.  Erdinç Hıdımoğlu, 13.  Arife Yanıkömer, 14.  Serdar Dilli, 15.  Onur Konar, 16.  Mehmet Akgüre, 17.  Damla Vurguncu. 18.  Havva Altürk, 19.  İbrahim Bozoğlu, 20.  Özcan Konal, 21.  Aynur Ayhan, 22.  Necmiye Güneş, 23.  Emincan Karaca, 24.  Şehger Figen Kalafat, 25.  Emine Hazal Büyükaydın, 26.  Habil Ocak, 27.  Yusuf Darama, 28.  Murat Yazıcıoğlu.

İL GENEL MECLİSİ

CHP Giresun Merkez İlçe İl Genel Meclisi Üyesi adayları ise şöyle;

  1. Mehmet Yılmaz, 2. Türker Salbacak, 3.  Tahsin Dervişoğlu, 4.  Gültaze Işık, 5.  Ulaş Yazıcıoğlu.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.