$ DOLAR → Alış: 7,65 / Satış: 7,68
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,99

MHP’Lİ YILMAZ, MİMARLARDAN DESTEK İSTEDİ

MHP’Lİ YILMAZ, MİMARLARDAN DESTEK İSTEDİ
  • 26.12.2018
  • 650 kez okundu
Reklam

MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Yılmaz Mahalli İdare Seçimlerine Yönelik Yürüttüğü Çalışma Kapsamında Giresun Mimarlar Odası’nı Ziyaret Etti.

“Şehri Yeniden Dizayn Etmek İçin Görüşlerinize İhtiyacım Var” vurgusu ile söze başlayan yılmaz projelerini anlattı destek istedi.

Ziyarette Oda Başkanı Gökhan Göksu’nun yanı sıra Yönetim Kurulu ve Oda Üyeleri de hazır bulundu.

Bir süre mimarların istek ve şikayetlerini dinleyen MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Yılmaz; “Estetik açıdan sizin görüşlerinizi almamız ve ortak hareket etmemiz şart” vurgusu yaparken, Giresun Mimarlar Odası Başkanı Gökhan Göksu; “Giresun’da nüfusa oranla konut fazlalığı var” vurgusunu yaptı.

Burada yaptığı açıklamada Yılmaz; “Biz Giresun’u her açıdan güzelleştirmek, geliştirmek ve gıpta eden Giresun değil gıpta edilen Giresun haline getirmek amacıyla bu yola çıktık. Bu süreçte elbette bir çok projelerimiz var, 1 yılı aşkın süredir bu projeler üzerinde ar-ge çalışmaları yapıyoruz. İlerleyen süreçte projelerimizi kamuoyuyla paylaşacağız. Tabi öncesinde sizden de estetik açıdan görüş ve yorum alacağız.

MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Yılmaz olarak şunun da açıkça sözünü vermek istiyorum. Giresun Belediye Başkanı seçilmem halinde uygulamaya alacağım her projede mutlaka sizin görüşlerinizi alacağım. Şehrin sizin vizyonunuza çok ihtiyacı var. Şehrin modernize olmaya, yeni modern yapılaşmaya ihtiyacı var. Şehrin nefes almaya ihtiyacı var. Bu doğrultuda işin uzmanları olarak gördüğüm sizlerin yorumlarına fazlasıyla ihtiyacı var diye düşünüyorum.

Biz, Siyasetçi ve STK’lar olarak Şehrimiz lehine ve aleyhine olan her durumda ortak hareket etmek zorundayız, aksi halde bir adım ilerleyemeyiz. Bu açıdan siyasi kimlik ayırmaksızın her kesimden yorum ve taleplere açığız. Ben her yerde bıkmadan usanmadan ifade ediyorum ve etmeye de devam edeceğim. Biz acaba oy alabilir miyiz? Kaygısıyla değil, Acaba bu proje 40-50 yıl sonra dahi şehrin talebini karşılayabilir mi? Kaygısıyla çalışacağız.” İfadelerini kullandı.

Giresun Mimarlar Odası Başkanı Gökhan Göksu ise yaptığı açıklamada; “Ziyaretiniz ile bizleri onurlandırdınız. Giresun Özelinde, şehrimiz lehinde yapılacak her çalışmada talep edilmesi halinde bizlerin üzerine ne düşüyorsa sonuna kadar yapmaya hazır olduğumuzu belirtmek isteriz. Çıkmış olduğunuz zorlu yolda başarılar ve kolaylıklar dileriz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ