$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

MHP’Lİ YILMAZ ENTEGREDE

MHP’Lİ YILMAZ ENTEGREDE
  • 11.01.2019
  • 662 kez okundu
Reklam

MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Yılmaz ve beraberindeki partili heyet iş dünyası ziyaretlerini sürdürüyor. Fiskobirlik Entegre Fındık İşleme tesislerine ziyaret düzenleyen Yılmaz; “çalışmak huzur getirir” vurgusu yaptı.

Çalışan insanın huzursuzluk çıkarmaya vakti olmaz. Güvenli ve huzurlu şehirler için daha fazla fabrika, sanayileşme ve istihdam alanları gerektiğini dile getiren MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Yılmaz Fabrika işçileri ve yöneticileri ile tek tek tokalaştı, tanıştı.

Yemek saatine denk gelen ziyarette idari personelle sohbet ettikten sonra yemekhaneye geçen yılmaz, tek tek işçilerin masalarına gidip afiyet olsun dileklerini sundu.

İşçilere hitaben yaptığı konuşmada Yılmaz; “Hepiniz çalışıyor ailenize, evinize katkı sunuyorsunuz. Allah bereketinizi, huzurunuzu artırsın. Ben Dr. Hasan Yılmaz, çalışıp çabalayıp yorulduğunuzda ailenizle veya sevdiklerinizle beraber kaliteli zaman geçirebileceğiniz, sorunlarını geride bırakmış, ileri hedeflere odaklanmış bir Giresun hedefi için belediye başkan adaylığına çıktım. Benim gayem kazandığınız paranın şehrimizde kalmasını sağlamak. Kaliteli zaman geçirmek, eğlenmek veya alışveriş yapmak için çevre illere gidip Giresun’da verdiğiniz emeği Ordu’da, Trabzon’da bırakmanıza gönlüm razı gelmiyor. Ben sizi çevre illere iten eksiklikleri gidermek adına oy kaygısı ile değil acaba bu yaptığımız proje bir 50 yıl sonra daha şehre hizmet verebilir mi kaygısıyla çalışacağım. Sloganımız olan Her Şey Senin İçin Giresun mottosunu misyon olarak üslenerek başarıya ulaşacağımıza eminiz. Bu nedenle hizmet yarışında bizimde var olduğumuzu anlatmak ve tanışmak için ziyaret etmek istedim. Teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Bazı işçilerin özel olarak sorunlarını dile getirdiği ziyarette Yılmaz; “Çözülmeyecek hiçbir sorun yok. Yeter ki niyetimiz halis olsun” vurgusu yaptı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%