$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,67 / Satış: 7,70

MHP’DEN MODERN PAZARYERİ SÖZÜ

MHP’DEN MODERN PAZARYERİ SÖZÜ
  • 13.02.2019
  • 523 kez okundu
Reklam

MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan Yılmaz seçim kapsamında sürdürdüğü ziyaretleri aralıksız sürdürüyor.

Pazar yerine çıkarma yaparak esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden, talepleri dinleyen Yılmaz broşür dağıtarak destek istedi.

Köyde yetiştirdikleri ürünleri satmaya çalışan bir grup kadının soğukta üşüdüklerini belirterek; “yağmurlu havalarda kaçacak yer arıyoruz, zaten pazarda yer bulamıyoruz üzerine kışın soğuk ve yağmurda beklemek de çile oluyor” serzenişi üzerine “modern Pazar yeri” sözü veren Yılmaz; “Sizler ve kutsal emekleriniz için son derece modern bir projem var. Yazın bunaltıcı sıcağından, güneşinden kışın yağmur ve soğuğundan etkilenmeyeceğiniz, her birinize ait özel yerler olacak modern bir kapalı pazaryeri projem var. İnşallah sizlerin de desteği ile belediyeyi aldığımızda bu sözümüzü yerine getirmenin ve sizlerin hayır dualarını almanın mutluluğunu yaşayacağız.” Dedi.

Buradaki temaslarını tamamlayarak G-City Alışveriş Merkezine geçen Yılmaz vatandaşlardan yoğun ilgi gördü.

Yılmaz, Bir grup vatandaş ile AVM terasında çay içmeyi ihmal etmezken tek tek dükkanları gezdi, sohbet etti.

Alışveriş merkezinin küçüklüğünden yakınan vatandaşlar Yılmaz’dan, daha kaliteli zaman geçirebilecekleri, daha fazla dükkânın olduğu bir AVM istedi.

Buradaki temaslarını tamamlayıp Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi’ne geçen Yılmaz, Başhekim Dr. Tuncer Öztürk’ü makamında ziyaret etti.
Yılmaz elinde bulunan broşürü başhekim Öztürk’e uzatarak; “Sizde seçmenimizsiniz, Giresun’da yaşıyorsunuz. Masanızın üzerinde bulunsun” demesi üzerine renkli anlar yaşandı.
Uzun süre sohbet eden ikili daha sonra hastaneyi gezdi. Serviste yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ileten Yılmaz hastalarla sohbet etti, talepleri dinledi.

Buradaki Temaslarını tamamlayan Yılmaz ve beraberindeki partili Grup Gedikkaya Mahallesi’nde temaslarda bulundu.

Adakent Sitesi Konferans Salonunda site sakinleri ile bir araya gelen MHP’li Yılmaz, mevcut şehir girişinin şehre yakışmadığını ve yetersiz kaldığını aktarırken, seçilmeleri halinde Giresun’a yaraşır, geniş ve modern bir şehir girişi yapacaklarının altını çizdi.

Yılmaz; “Bizim ilçelerimizin dahi çift şeritli, modern sayılacak şehir girişleri var. Biz yüz binin üzerinde nüfusu olan, Türkiye Cumhuriyeti’nin 81 ilinden bir tanesiyiz ve şehrimizin girişi tam bir rezalet. Trafik deseniz hakeza öyle. Giresun bu görüntü kirliliğini hakketmiyor.  Bölgeyi yeniden düzenleyerek şehre yakışır ve trafik yükünü kaldırabilir bir şehir girişi yapamaz mıydık? Bunlar imkânsız değil, zorda değil. Keza sahil şeridimiz bomboş. Yürüyüş alanları düzensiz, ışıklandırma yok denecek kadar yetersiz. Yurt binasının oraya üstgeçit yaparak zaten yetersiz olan yürüyüş alanını tek kişinin geçebileceği bir hale getirdiler. Emniyet’in oradaki üstgeçit veya meydanda ki üstgeçit yetmiyor muydu? Soruyorum size en son ne zaman üstgeçit kullandınız? Sağlı ve sollu 100 metre ilerisinde üstgeçit bulunan Liman kavşağından geçmeyi yeğliyoruz. Ordu’da üstgeçitlere asansörün yanı sıra yürüyen merdivenle çıkıp iniyorsunuz. Halk kavşaktan geçmesin buradan karşıya geçsin diye Cazip hale getirilmiş. Bakıyorsunuz bizde neredeyse her 500 metrede bir üstgeçit var ama gelin görün ki kullanan kişi 1 veya 2. İnsanlar nereden geçiyor? Liman kavşağındaki yaya geçidinden veya kavşak noktasından, Gemilerçekeği’nde kavşak noktasından, Teyyaredüzü’nde kavşak noktasından. Yaptım oldu ile bu işler yürümez. Sözün özü, Allah’ın İzni sizlerin de desteği ile biz tüm bu eksiklik ve sorunları teker teker gidereceğiz.” İfadelerini kullandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ