$ DOLAR → Alış: 6,80 / Satış: 6,83
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

METRELERCE KARDA ARIZALARA KOŞUYORLAR

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş. Giresun İl Müdürlüğü ekipleri kent merkezi ve kırsal alanlardaki elektrik arızalarını gidermek için 7/24 görev başında.

METRELERCE KARDA ARIZALARA KOŞUYORLAR
 • 19.01.2019
 • 636 kez okundu
Reklam

Çoruh EDAŞ ekipleri, kent merkezi ve kırsal alanlarda şiddetli rüzgar ve kar yağışı nedeniyle devrilen elektrik direklerinin yerine yenisi dikmek,  kopan iletken hatları ile yanan trafolardaki arızaları gidermek için çaba sarf ediyor. 186 Arıza İhbar ve Çözüm Merkezine gelen talepleri karşılamak için zor hava şartlarına boyun eğmeden araçlarla ulaşımın sağlanamadığı bölgelere arızaları gidermek için saatlerce yürüyen ekipler, bölge halkının da takdirini topluyor. Giresun’un çeşitli noktalarında 186 Arıza İhbar ve Çözüm Merkezi’ne yapılan ihbarlar anlık olarak değerlendirilmekte olup Çoruh EDAŞ Giresun İl Müdürlüğünde oluşturulan Kriz Masası aracılığıyla Valilik, Özel İdare Yol ve Ulaşım Hizmetleri, Kaymakamlıklar ve Belediyelerle koordinasyon sağlanarak enerjisi ve ulaşımı olmayan köylerle ilgili gerekli girişimlerde bulunulmakta. Gece eksi dereceleri bulan dondurucu soğuklara rağmen 156 Personel ve 56 araçla takviyeli bir şekilde tüm imkânlar seferber edilerek kar nedeniyle yolu olmayan noktalara dahi teknik ekiplerce özverili bir şekilde yaya olarak ulaşılmakta 24 saat aralıksız bir şekilde oluşan bu hasarlara bağlı arızalara müdahale edilmekte. Tüketiciler arıza bildirimlerine anlık dönüş alabilmek adına 186 Arıza İhbar ve Çözüm Merkezi, www.coruhedas.com.tr adresinden başvuru yapabilirler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. Avatar Hasan YILDIZ dedi ki:

  ENERJİ EMEKÇİLERİNİN YOĞUN KIŞ ŞARTLARINDA CANLARINI DİŞLERİNE TAKARAK YAPMIŞ OLDUKLARI MÜCADELE MİNNET YADA KAĞIT PARÇALARIYLA TEŞEKKÜR YA DA AFERİNLERLE GEÇİŞTİRİLEMEZ ;
  HER ŞEYİN BEDELİ OLDUĞU GİBİ YÖNETİCİ OLDUKLARINI DÜŞÜNENLERLE SARI SENDİKA ÇANAKÇILARININ VE AĞALARI HESAP VERMESİ GEREKİRKEN ÇALIŞMA KOŞULLARINI RESMEDEREK BUNUN ÜZERİNDEN GAZ VERMEYE ÇALIŞILMAKTADIR.
  ENERJİ EMEKÇİLERİNİN AİLELERİ GAZ YEMİYOR , ONLAR DA PATRONLARIN , SARI SENDİKA AĞALARININ VE ÇANAKÇILARININ AİLELERİNİN YEDİKLERİNDEN YEMEK İSTERLER …
  BURDA ASIL SORGULANMASI GEREKEN EMEKÇİLERİN HANGİ ŞARTLARDA ÇALIŞIP NE KADAR İNSANİ MUAMELE GÖRDÜKLERİ VE ELLERİNE GEÇEN ÜCRET OLMALIDIR …
  EMEKÇİLERİN SIRTINDAN GEÇİNEN , KENDİLERİNİ ENERJİ ARZ EDENLER OLARAK TAKDİM EDENLER HER ZAMAN BU VEBALİN ALTINDA EZİLECEKLERDİR.
  YOKSA ÖZVERİLİ ÇALIŞMALARDA BULUNAN HİÇBİR EMEKÇİ NE MİNNET DUYULMASINI BEKLER NE DE KENDİLERİNİN KÖLE YERİNE KOYULMASINI HAZ ETMEKTEDİR.
  ASIL OLAN EMEĞİN KARŞILIĞI OLAN ÜCRET VE İNSANCA YAŞAYABİLECEK KOŞULLARIN SAĞLANMASIDIR ….
  HİÇ BİR GERÇEK EMEKÇİNİN REKLAMA İHTİYACI DA YOKTUR …

YORUM YAZ