$ DOLAR → Alış: 6,80 / Satış: 6,83
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

MEHMETÇİĞE SICACIK KARGO

Öğrencilerden Mehmetçiğe mesaj; “İlmek ilmek destek, geleceğimizin askerlerinden kahraman askerlerimize destek, atkı ve bereni kapta gel, dualarımızla gönderiyoruz.”

MEHMETÇİĞE SICACIK KARGO
  • 01.02.2019
  • 559 kez okundu
Reklam

Bulancak Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri ve Bulancak halkının ördüğü atkı ve bereler Suriye’de teröristlerle mücadele eden Mehmetçiğe dualarla, fındık ve mektuplarla gönderildi.

Proje koordinatörü Bulancak Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmeni Pervin Demir ”Öğrencilerimiz ve Bulancak halkının; evinden, memleketinden uzakta, terörle mücadelenin yanı sıra sıla hasretini de gönlünde duyan Mehmetçik için bir ay önce örmeye başladıkları atkı ve bereler askerlerimize ulaşmak üzere yola çıktı. Bir ay içinde geniş bir kitleye ulaştık. Üç yüze yakın atkı, bere, boyunluk ve eldiveni askerlerimize ulaştıracak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Devletimiz tüm askerimizin her türlü ihtiyacını karşılıyor, bunun farkındayız. Maksadımız maddi açıdan ihtiyaç gidermek değil. Askerimizin orda en fazla morale ihtiyaç duyduğunu düşündük ve yanlarında olduğumuzu hissetsinler istedik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Öğrencilerimizi ve Bulancak halkını tebrik ederim” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ