$ DOLAR → Alış: 6,81 / Satış: 6,84
€ EURO → Alış: 7,57 / Satış: 7,60

MEHMET YÜKSEL İDDİALI GELİYOR

MEHMET YÜKSEL İDDİALI GELİYOR
  • 05.02.2019
  • 739 kez okundu
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Keşap’ta belediye başkan adayı olarak eski İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Yüksel’i aday gösterdi.  Yüksel, MHP Keşap ilçe yönetiminin genel merkeze teklifi ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin onayıyla aday gösterildi. Adaylığı netleşir netleşmez çalışmalara başlayan Yüksel, “Öncelikle bana güvenip genel merkezimize öneren Keşap İlçe Başkanımız Hasan Haliloğlu ve yönetici arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ben, MHP’ den Keşap İl Genel Meclis üyeliği görevinde bulundum. O süreçte ilçemizin hizmet alabilmesi için partili arkadaşlarımızla birlikte büyük mücadele verdik. Ben memuriyet hayatımda da, siyasi hayatımda da her platformda hemşerilerimle birarada oldum, olmaya da devam ediyorum” dedi.

Belediye Başkanlığı görevine talip olmadan önce Keşap’ ta, ABD ve Avrupa’daki hemşerileri ile geniş çaplı istişareler yaptığını ve çok olumlu izlenimler edindiğini belirten Yüksel, ” Keşap’ın çehresini değiştirmek ve güzel hizmetler verebilmek için birçok projem zaten hazırdı. Bunları seçim çalışması sürecinde halkımıza açıklayacağım. Seçmenimiz beni bu göreve layık görüp ” Gel Mehmet Yüksel başkanımız ol” derse ilk işimizin belediyede dönem dönem halk günleri düzenleyerek sorunları yakından dinleyip, aciliyat durumuna göre çözüme kavuşturmak olacağını rahatlıkla söyleyebilirim” ifadelerini kullandı.

Yüksel,” Biz Keşap halkımıza, Keşap halkımız da bize güveniyor. MHP İlçe Başkanımız ve Büyük Kongre Delegesi Hasan Haliloğlu, yönetim kurulu üyelerimiz ile İl Genel Meclisi üyesi adayı gösterilecek arkadaşlarımızla birlikte Keşap’ ta gitmedik sokak, çalmadık kapı bırakmayacağız. Değerli hemşerilerimize, ‘Biz size güveniyoruz, siz de bize güvenin, size hizmetin en iyisini vermek için yola çıktık’ diyeceğiz” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ