$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Marmaralı Çotanaklar farkını yine gösterdi

Marmaralı Çotanaklar farkını yine gösterdi
  • 26.07.2019
  • 715 kez okundu
Reklam

Giresunspor’un en önemli taraftar guruplarından biri olan Marmaralı Çotanaklar, yeni sezonda 42 senelik Süper Lig hasretini dindirmek için gözünü şampiyonluğa diken takımları için seferberlik başlattı.

Giresunspor Başkanı Sacit Ali Eren ve Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri’nin çağrılarına kayıtsız kalmayan Marmaralı Çotanaklar, kısa bir süre önce satışa sunulan Giresunspor’un yeni sezon ürünlerinden 100 adet alarak, yeşil beyazlı kulübe destek oldular.

Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Marmaralı Çotanaklar Başkanı Erol Başer, “Bizim tek sevdamız Giresunspor. Biz Marmaralı Çotanaklar olarak iyi günde de kötü günde de Giresunspor’umuzun peşinden koşmaya, her platformda Giresunspor’umuza destek olmaya devam edeceğiz. İlk etapta Giresunspor’umuzun yeni sezon ürünlerinden 100 adet alıyoruz. Bunun yanı sıra satışa sunulan kombinelerden de fazla sayıda alarak Giresunspor’umuza desteğimizi sürdüreceğiz. Bu zamana kadar olduğu gibi yeni sezonda da Giresunspor’umuzu içerideki ve deplasmanlardaki maçlarda desteklemeye tüm gücümüzle devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%