$ DOLAR → Alış: 6,84 / Satış: 6,86
€ EURO → Alış: 7,68 / Satış: 7,71

MANASUR HALKIN İLGİ ODAĞI OLDU

MANASUR HALKIN İLGİ ODAĞI OLDU
  • 01.05.2019
  • 615 kez okundu
Reklam

Görele Belediyesi tarafından halkımızın hizmetine sunulan Manasur mesire alanı vatandaşların ve çocukların büyük ilgisini görüyor. Mesire alanına piknik yapmaya gelen vatandaşlar, bu hizmetin buraya kazandırın Görele Belediye Başkanımız Tolga Erener’e ve ekibine teşekkür etti.

Belediye tarafından her şeyin düşünülerek halkın hizmetine kazandırdığı Mesire Piknik alanımızda vatandaşlar doğayla baş başa kalmanın keyfini yaşıyor.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, iş temposunda arda kalan zamanlarını vatandaşlarımızın yanında geçirerek, onların hem istek ve şikayetlerini dinliyor, hem de vatandaşlarımızın sevincine ortak oluyor.

Erener, Manasur mesire alanının piknik faaliyetlerinin yanı sıra kır düğünleri, nişan ve sünnet eğlencelerinde bölgeye farklı bir soluk katacağını söyledi.

Her şeyin üstünde tuttuğumuz vatandaşlarımız için hizmetlerin aralıksız sürdürüldüğünü belirten Erener, “Bölgemize bir hizmeti bir yatırımı gerçekleştirirken faydalı bir şekilde iş koordinesi yürütüyoruz. Zararıyla gelen değil, faydasıyla boyut kazanan hizmetleri vatandaşlarımızın ayağına kadar getiriyoruz, bundan da memnuniyet duyuyoruz. Yaptığımız hizmet fazlasıyla kendini gösteriyor, güzelde tepkiler alıyoruz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ