$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,08 / Satış: 9,11

Latife Hanım Caddesi asfaltı yenileniyor!

Latife Hanım Caddesi asfaltı yenileniyor!
  • 18.10.2019
  • 526 kez okundu
Reklam

Bulancak Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, alt yapı ve Doğalgaz hat çalışmaları tamamlanan Latife Hanım Caddesinde asfalt yenileme çalışması başlatıldı.

İlçenin en önemli ve yoğun şehir içi caddelerinden olan Latife Hanım Caddesi, İncüvez Deresi – eski tuğla fabrikası çıkışı arasında bugün başlayan asfaltlama çalışmalarının en kısa sürede tamamlanacağı bildirildi.

Yapılan çalışmaları Giresun Milletvekili Kadir Aydın’la birlikte yerinde inceleyen Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, yetkililerden çalışma hakkında bilgi alarak süratle tamamlanması talimatı verdi.

Başkan Yakar; “Bir taraftan ilçemizi yenileme ve dönüştürme çalışmalarımız devam ederken bir taraftan da son dokunuşlarla güzelleştirmeye devam ediyoruz. Alt yapısı tamamen yenilenen şehrimizde son olarak doğalgaz hat çalışmalarımız sürüyor. Doğalgaz hattıyla birlikte tüm alt yapısı tamamlanan Latife Hanım Caddemize de bu asfaltlama çalışmasıyla son dokunuşumuzu yapmış olacağız. Oluşan rahatsızlıklara karşı sabır gösteren halkımıza teşekkür ediyorum. İnsanlarımızın rahat ve güzel bir şehir hayatı sürmeleri için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%