$ DOLAR → Alış: 6,04 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

‘LAF DEĞİL, HİZMET DERDİNDEYİZ’

Sanayi Sitesi esnafıyla kucaklaşan Şenlikoğlu, hedeflerin Giresun’u gelişmiş şehirlerarasına sokmak olduğunu söyledi. Laf değil, hizmet derdinde olduklarının altını çizen Şenlikoğlu, sanayi sitesinin bacasız fabrika olduğunu, mesleki ve istihdam açısından çok önemli bölge olduğunu ifade etti.

‘LAF DEĞİL, HİZMET DERDİNDEYİZ’
  • 21.01.2019
  • 313 kez okundu
Reklam

AK Parti Giresun Belediye Başkan adayı Aytekin Şenlikoğlu Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti. Sanayi esnafına hayırlı işler dileyen Şenlikoğlu, temsili olarak esnaflara yardım etti ve manevi destek oldu.  Şenlikoğlu, sanayi sitesine çok önem verdiklerini ifade etti. Sanayi sitesinin bacasız fabrika görevi gördüğünü belirten Şenlikoğlu, “Burada binlerce kişi istihdam ediyor. Bu nedenle burada gereken çalışmalar titizlikle yapılmalıdır. Ancak gittiğimiz birçok yerde olduğu gibi burada da esnafın bizden büyük beklentisi var. Bu beklentileri karşılamak bizim en önemli görevimizdir. Buranın sorunlarını biliyor ve buna göre planlarımız mevcut” dedi. Şenlikoğlu, laf değil, hizmet derdinde olduklarını vurgulayarak, “Biz halkımızın derdini kendimize dert edindik. Bizim ideoloji ile işimiz olmaz. Ömrümüz yettiği kadar halkımız için her ne pahasına olursa olsun, hizmetin en iyisini yapmaya mecburuz. Biz oy avcılığı yaparak laf üretme derdinde değiliz. Herkes gibi bizde bu şehri seviyoruz. Ancak sevmek yetmiyor. Reel projelerle, sağlam ve geleceğe yatırımlarla hizmet planlanır. Laf değil hizmet ve icraat konuşmalı. Hedefimiz Giresun’u gelişmiş şehirler arasına sokmak olacak” diye konuştu.

AK Partinin Yerel Yönetim anlayışına vurgu yapan Şenlikoğlu,

“Bizler hizmette çağ atlamış bir partinin mensubuyuz. AK Parti demek hizmet demektir, AK Parti demek proje demektir. Bu şehrin sorunları AK Partili bir Belediye ile çözüme ulaşacağı kesindir. Vizyon ve hayaller ne kadar güçlü olursa, o kadar çok hizmet, aş, iş ve huzur olur. Bizi ilgilendiren ve yardımcı olabileceğimiz her konuda esnaflarımızın ve hemşehrilerimizin bildirdiği tüm sıkıntıları giderip talep edilen tüm ihtiyaçları karşılamak için ne lazımsa yapacağız. Bundan sonrada her zaman yanınızda olmaya devam edeceğiz. Emrinize amadeyim” diyerek sözlerine son verdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ