$ DOLAR → Alış: 6,05 / Satış: 6,08
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,56

Kur’an Kursuna Geldiler, Bisiklet Kazandılar

Espiye ilçe müftülüğünce cami ve kuran kurslarında açılan yaz kuran kursları sona erdi. Kursların sona ermesi nedeniyle Esentepe camiinde program düzenlendi. Espiye’de yaz Kur’an Kursuna gelen ve başarılı olan bir öğrenci dizüstü laptop bilgisayar, 5 öğrenci cep telefonu,15 öğrenci de bisiklet kazandılar.

Kur’an Kursuna Geldiler, Bisiklet Kazandılar
  • 19.08.2019
  • 656 kez okundu
Reklam

Espiye ilçesi Esentepe Camii İmam Hatibi Eşref Bayrak‘ın organizasyonu ile çocukların açılan Yaz Kur’an kurslarına sürekli olarak gelmelerini motive edebilmek amacıyla; Kur’an Kursuna katılan ve başarılı olan öğrencilere bilgisayar, bisiklet, cep telefonu, ayakkabı, çanta ve tişört hediyeleri, düzenlenen törenle verildi.

Espiye Esentepe Cami İmam Hatibi Eşref Bayrak, Kurslara devam eden ve başarılı olan bir öğrenciye dizüstü laptop bilgisayar, 5 öğrenciye cep telefonu,15 öğrenciye bisiklet, 30 öğrenciye de çeşitli hediyeler verildiğini belirtti.

Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, “öğrencilerin yaz Kur’an Kurslarımıza ilgisini artırmak üzere yaptıkları bu katkılarından dolayı Esentepe Cami İmam Hatibi Eşref Bayrak ‘a, kurs öğreticilerine, kursa katılan öğrencilere ve öğrenci velilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Kursa katılan ve kursta başarılı olan öğrencilere hediyeleri Esentepe camiinde düzenlenen programda takdim edildi. Yaz Kuran Kursuna katılarak birinci olan Yusuf Demir laptop, 2.3.4.5.6. ya cep telefonu, 15 öğrencide bisiklet alırken, kursa katılan tüm öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Yusuf Demir, Kuran kursunda kuran okumayı, dini bilgileri öğrendiklerini belirterek, ilk kez de laptop bilgisayar kazandığını ve çok mutlu olduğunu söyledi

Esentepe Camiinde düzenlenen programa, Espiye ilçe Müftüsü Yavuz Koçak, Espiye ÇPAL Müdürü Deniz Aldemir, Müdür Yardımcısı Şeref Başoğlu, Mahalle Muhtarı Çetin Dutal, Cami İmam Hatibi Eşref Bayrak, din görevlileri, Kuran Kursu öğreticileri Selma Turan, Ayşegül Öztürk, Güllü Kırca, öğrencileri ile veliler katıldı.

HABER: FİKRET BIYIK

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ