$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,08 / Satış: 9,11

Kumbara bir umuttur, paylaşmak mutluluktur

Kumbara bir umuttur, paylaşmak mutluluktur
  • 28.07.2019
  • 509 kez okundu
Reklam

Görele Belediyesi tarafından Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında ‘Hayalleri biriktiriyoruz” adı altında Kumyalı Mahallesi Osman Zeki Dülger Çocuk parkının oraya ‘Oyunca Kumbarası’ konuldu.

Belediye tarafından başlatılan Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında çocuklarımız kullanmadıkları ihtiyaç fazlası oyuncaklarını oyuncak kumbarasına atarak, ihtiyaç sahibi çocukların kullanmasına vesile oluyor.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, ‘Kumbara bir umuttur, paylaşmak mutluluktur’ diyerek ailelerden de bu konuda destek istedi.

Proje kapsamında amaçlarının toplumda yardımlaşma ve dayanışma duygusunu pekiştirmek olduğunu belirten Erener, “Oyuncak kumbaramızda toplanan oyuncaklar belediyemiz tarafından toplanıp, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacaktır. Projemizin amacı paylaşma kültürünü de yaygınlaştırmaktır. Ailelerimizin de evlerinde kullanmadıkları ihtiyaç fazlası oyuncaklarını getirerek, projemize destek vermelerini bekliyoruz. Oyuncak kumbaramızın yeterli ilgiyi görmesi halinde ilçemizin farklı noktalarına da yerleştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%