$ DOLAR → Alış: 7,81 / Satış: 7,84
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

Korkulan olmadı!

Ankara’ya gönderildi ve sonuçların bugün alınacağı belirtildi.

Korkulan olmadı!
  • 18.03.2020
  • 900 kez okundu
Reklam

 

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde Korona virüsü şüphesiyle gözlem altına alınan Giresunlu şoför A.Y.’nin ilk tespitlere göre grip olduğu bildirildi. Alınan Koronavirüs kararlarına göre şoförden kan örnekleri alınarak Ankara’ya gönderildi ve sonuçların bugün alınacağı belirtildi.

Alınan bilgilere göre olay D-100 karayolunda önceki gece yarısı yaşandı. Olayda seyir halindeki Şehirlerarası otobüsün Giresunlu şoförü rahatsızlanması sonucu Çorum Kavşağı Tosya girişinde sağa çekerek park durumuna geçmişti. Edinilen bilgilere göre Tosya Devlet Hastanesinde yapılan kontrol ve tetkikler sonrası otobüs şoförü Kastamonu’ya sevk edildi.

Hastanede yapılan ilk tetkiklerde otobüs şoföründe iddialara göre normal enfeksiyon belirtileri görüldü. Şoförün ifadeleri doğrultusunda hastalığının seyri ve hikayesinde anormal bir durum olmadığı anlaşılmış yinede Kastamonu da yapılan tetkikler sonucunda kesin durum belli olacağı yönünde kesin olmayan bilgi alındı.

Olay sonrası şoförün durumunun belirsizliğini koruması karşısında D-100 karayolunda polis gözetiminde bekletilen ve içinde 40 yolcu bulunan otobüs Tosya Emniyet ekipleri ve İlçe Sağlık Müdürlüğünün Otobüsün varış noktası olan Giresun ili Emniyet ve Sağlık Müdürlükleri ile irtibata geçilerek otobüsün Tosya ilçesinden ayrılması sağlandı.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%