$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,06

Konal: İttifaka kimse zarar veremez!

MHP İl Başkanı Konal, Cumhur İttifakı’na zarar verme gayesinde olanların beyhude kalacaklarını belirterek, Cumhur İttifakı’nın 2023 lider ülke Türkiye ülküsüne doğru kararlı adımlarla ilerlediğini kaydetti. Konal, Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar’ın son günlerde kamuoyuna yansıyan açıklamaların fevri olduğunu vurgulayarak, tasvip etmediğini açıkladı.

Konal: İttifaka kimse zarar veremez!
  • 22.11.2019
  • 610 kez okundu
Reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun İl Başkanı Ertuğrul Gazi Konal, Alucra Belediye Başkanı Suat Aybar’ın son günlerde ulusal basına yansıyan açıklamaları takip ederek, genel merkez yetkilileri ile paylaştıklarını bildirdi.

Konal, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde vatandaşların desteğini alarak Alucra belediyesi ve Alucralıların haklarını savunmayı kendine namus meselesi yapan Belediye Başkanı Suat Aybar’ın çabasının halisane olduğunu bildiklerini ancak kendisine ve partisine yakışmayacak fevri hareket ve açıklamaları tasvip etmediklerini kaydetti.

Konal, “Taraflar karşılıklı kişisel hatalarının bedelini öncelikle hukuksal boyutta sonra kıymetli vatandaşlarımızın vicdan muhasebeleri sonucunda ödeyeceklerdir. Bu ilçe belediyemizdeki sorunların giderilerek, mutabakatın biran evvel sağlanması için tüm gücümüzle çalışıyoruz. En kısa zamanda muvaffakiyete ulaşacağımızdan da kesinlikle şüphemiz bulunmamaktadır. Ancak Türk Milleti ve Türk Dünyasının üzerine kara bulut gibi çökmek isteyenlere karşı çelik bir zırh olarak vücut bulan Cumhur İttifakına, “nereden bir zarar verebilirim” gayesinde olanlar görüyoruz ki bu belediyemizdeki olumsuzluklardan malzeme çıkarmaya çalışmaktadırlar. Tüm kamuoyu bilmelidir ki bu gayretleri beyhude kalacaktır” dedi.

MHP İl Başkanı Konal açıklamasının devamında şunları söyledi;

“Gün geçtikçe birbirine kenetlenerek 2023 Lider Ülke Türkiye Ülkü’süne doğru kararlı adımlarla ilerleyen Cumhur İttifakının gücü her geçen gün bir kat daha artmaktadır. Tüm dünyanın gözü önünde Destanlar yazan Türk Silahlı Kuvvetlerinin gittiği Kızıl Elma yolunda, Cumhur İttifakına içten veya Dıştan kim hançer vurmaya kalkarsa bilmelidir ki; bu İttifakı, Vatan için Tank’a Tüfek’e bedenini siper eden ruh kurmuştur. Bu ruh Hangi makam mevki olursa olsun birkaç kişi yüzünden zedelenmesi söz konusu olmamıştır, olmayacaktır. Alucra Belediyesi dahil bütün Belediye başkanlarımızın sorunları sorunumuz, çözülmesi sorumluluğumuzdadır. Objektif olarak, adaleti ve liyakati esas alarak çalışmalarımıza ara vermeden, Devletimizin, Milletvekillerimizin ve en önemlisi Milletimizin desteği ile Kendimize ibadet saydığımız bu memlekete hizmeti en üst seviyede sürdürmeye devam edeceğiz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%