$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,91
€ EURO → Alış: 6,48 / Satış: 6,51

KESİN ADAY LİSTELERİ AÇIKLANDI

KESİN ADAY LİSTELERİ AÇIKLANDI
  • 04.03.2019
  • 538 kez okundu
Reklam

Giresun’da 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri, seçim kurullarınca ilan edildi.

İşte o listeler ve adaylar;

ADALET VE KALKINMA PARTİSİ

Giresun Merkez: Aytekin Şenlikoğlu (Cumhur İttifakı), Alucra: Yalçın Eker, Bulancak: Recep Yakar, Çamoluk: Musa Varıcı, Çanakçı: Sezer Kadakal, Dereli: Kazım Zeki Şenlikoğlu, Doğankent: Ruşen Özden, Espiye: Mustafa Karadere, Eynesil: Coşkun Somuncuoğlu, Görele: Tolga Erener, Güce: Aytekin Geçgel, Keşap: Mehmet Emür, Piraziz: Uğur Melikoğlu, Tirebolu: Abdullah Karabıçak, Şebinkarahisar: Şahin Yılancı, Yağlıdere: Abdurrahman Kırhasanoğlu.

CUMHURİYET HALK PARTİSİ

Giresun Merkez: Kerim Aksu (Millet İttifakı), Alucra: Yunus Bekçi (Millet İttifakı), Bulancak: Necmi Sıbıç (Millet İttifakı), Dereli: Aytekin Karakayalı, Eynesil: Ahmet Latif Karadeniz (Millet İttifakı), Görele: Özkan Dural (Millet İttifakı), Güce: Mehmet Salih Bahadır (Millet İttifakı), Keşap: Metin Bıçakçı (Millet İttifakı), Piraziz: Hüseyin Görgülüoğlu (Millet İttifakı), Tirebolu: Burhan Takır (Millet İttifakı),

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ

Alucra: Suat Aybar, Bulancak Barış Çelebi, Çanakçı: İsmet Öncü, Çamoluk: Fatih Düz, Doğankent: Haşim Birol Tekin, Eynesil: Emre Kemal, Dereli: Erdoğan Satgun, Espiye: Tuğrul Yanıkoğlu, Görele: Ertuğrul Melikoğlu, Güce: Yüksel Geçgel, Keşap: Mehmet Yüksel, Piraziz: Göksel Güneş, Şebinkarahisar: Murat Bölük, Tirebolu: Fikri Şen, Yağlıdere: Yaşar İbaş.

İYİ PARTİ

Dereli: İsmail Bektaş, Espiye: İbrahim Önal (Millet İttifakı), Doğankent: İsmail Tarı (Millet İttifakı), Şebinkarahisar: Oktay Alp (Millet İttifakı), Yağlıdere: Metin Turgut (Millet İttifakı).

SAADET PARTİSİ

Giresun Merkez: Saim Öksüz, Alucra: İsmail Derbeder, Bulancak: Ömer Öztürk, Çamoluk: Hüseyin Akarçeşme, Çanakçı: Tuncay Kasım, Dereli: Hacı Ali Karakaya, Doğankent: Mehmet Kamacı, Espiye: Selim Akkaya, Eynesil: Hakan Pekdemir, Görele: Fikri Hayati Topkar, Güce: Osman Aydın, Keşap: Korkmaz Büyükaydın, Piraziz: Cevat Gündoğdu, Tirebolu: Etem Taş, Şebinkarahisar: Besim Osman Kaçar, Yağlıdere: İsmail Aydın.

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ

Doğankent: Nazmiye Kabadayı,

DEMOKRAT PARTİ

Alucra: Mehmet Uğur Talu

DEMOKRATİK SOL PARTİ

Giresun Merkez: Mustafa Güzel, Bulancak: Haşim Karaman, Görele: Ahmet Torun.

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ

Giresun Merkez: Abdulkadir Bayram, Alucra: Yaşar Yetim, Bulancak: Fatma Türker, Çamoluk: Zekai Çıtlak, Çanakçı: Abdullah Özdemir, Dereli: Arif Karakuş, Doğankent: Ziya Önal, Espiye: Metin Yakar, Eynesil: Ali Kocaman, Görele: Ahmet Akın, Güce: Engin Kurt, Keşap: Mehmet Kağan Özkaya, Piraziz: Cevat Korkmaz, Tirebolu: Ahmet Kurucu, Şebinkarahisar: Hasan Peçe, Yağlıdere: Mehmet Küçükhasan.

TÜRKİYE KOMÜNİST PARTİSİ:

Giresun Merkez: Osman Nuri Kale.

BAĞIMSIZ ADAYLAR:

Alucra: Enver Yurtsever.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ