$ DOLAR → Alış: 5,85 / Satış: 5,88
€ EURO → Alış: 6,51 / Satış: 6,54

KEŞAP’TA MİLLET İTTİFAKI VAR

KEŞAP’TA MİLLET İTTİFAKI VAR
  • 07.02.2019
  • 603 kez okundu
Reklam

CHP Keşap Belediye Başkan adayı Murat Bıçakçı, ” Seçime CHP’nin ve İYİ Parti’ nin ortak adayı olarak giriyorum. Keşaplı hemşerilerimin desteğiyle göreve seçilirsem ilçemizde insanlarımıza hiç bir görüş ayrılığı gözetmeksizin hizmetin en iyisini vermek için gece, gündüz demeden çalışacağız” dedi.

CHP Keşap İlçe Başkanı Metin Öztürk ve İYİ Parti Keşap İlçe Başkanı Ahmet Külekçi ile birlikte Keşap’ ta bir restaurantta düzenlediği basın toplantısında konuşan Bıçakçı, ” Biz biriz, biz beraberiz, Keşap’ ı birlikte yönetiriz ‘ sloganımızdan yola çıkarak, her kesimden kadın, erkek, genç, yaşlı, işçi, çiftçi, emekli, esnaf, memur tüm halkımız,  yönetimin bir parçası olacak” ifadelerini kullandı.

Açıklamasında, ” Öncelikle doğup büyüdüğüm, ekmeğini yediğim ilçemize hizmet etme yolunda ismim üzerinde mutabık kalan Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti yöneticilerine, nihai kararı veren Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’ na ve Meral Akşener Hanımefendiye sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Ayrıca, adaylık sürecimizden bu yana desteğini esirgemeyen, Giresun Belediyesi’ nin, Keşaplı’ nın yanında olduğunu hissettiren Belediye Başkanımız Kerim Aksu’ ya sonsuz teşekkür ediyorum ” vurgusu yapan Murat Bıçakçı şöyle konuştu:”

İlçemiz yerleşim alanı olarak küçük ama sorunları büyük bir konumdadır. Ve bu sorunlar her geçen gün katlanarak artmaktadır.Halkımız şayet bizi layık görüp bu kutsal göreve getirirse,  belediyemizde şeffaflık, adil ve katılımcı bir yönetim anlayışının ön planda olacağı sözünü  veriyoruz.Toplumumuzun her kesimi tarafından kabul görecek belediye meclis üyelerimizle  beraber yıllık faaliyet raporunun,  belediye kaynaklarının nerelerde ve nasıl kullanıldığı konularının halkımızla paylaşılacağını ifade etmek isterim.Göreve getirilirsem her yıl mal varlığımı beyan edeceğimi de buradan halkımıza duyurmayı bir görev biliyorum.Bunun yanında  mali tablolar, tüm ihaleler, işe alımlar, şeffaf olacak ve belediyemizin web sitesinden duyurulacaktır.Halkımızın ençok hassasiyetle üzerinde durduğu konulardan biri budur.

Yakında açıklayacağımız hizmet hedefleri ve projelerin odağında ilçemizin  her yönüyle kalkınıp, güzelleşmesi için vargücümüzle  çalışacağız”

Belediyenin imkanlarının yandaşa değil, halkın menfaatleri için kullanılacağını söyleyen Bıçakçı, şunları kaydetti:

” Seçim kampanyamız sürecinde Keşap’ ı kimlerle, nasıl, hangi duygu ve düşüncelerle yöneteceğimizi açık bir dille halkımıza anlatacağız.

Son olarak işsizliğin ve göçün had safhada olduğu ilçemizde istihdam yaratmanın yollarını arayacağız.Özellikle il dışında yaşayan Keşaplı iş insanlarımızın yatırım yapmaları için vargücümüzle çalışacağımızı da vurgulamak isterim. Sen, ben değil, bir olacağız, biz olacağız ve halkımızla beraber başaracağız”

Toplantıda, seçimde şansınızı nasıl görüyorsunuz? şeklindeki bir soruyu cevaplayan CHP Başkan adayı Murat Bıçakçı, ” Gittiğimiz her yerde hemşerilerimizin  yoğun ilgisi ile karşılaşıyoruz.Yaptığımız ziyaretlerde, sohbetlerde ve görüş alışverişlerinde halkımızın değişimden yana olduğunu net bir şekilde görüyoruz.CHP’ nin ve İYİ Parti’nin kurduğu ‘ millet İttifakı’  çerçevesinde aday gösterilmem şansımızı çok daha artırdı” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ