$ DOLAR → Alış: 6,64 / Satış: 6,66
€ EURO → Alış: 7,27 / Satış: 7,30

Keşap standı büyük ilgi gördü

İstanbul ve çevre illerden gelen Keşaplı vatandaşlar Keşap ‘a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, Başkan Emür ile bol bol hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Keşap standı büyük ilgi gördü
  • 11.11.2019
  • 442 kez okundu
Reklam

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, “Keşap’a gönül vermiş tüm hemşerilerimizin ziyaretleriyle sıla ve gurbet ilişkisini bir arada harmanladık” dedi.

Emür Bu tür organizasyonlarda amacımız İstanbul’da yaşayan Keşaplı hemşerilerimizle bir araya gelmek. Ayrıca Giresun Günlerini merak eden İstanbul ve Giresun kültürlerini yakınlaştırmak açıklamasında bulundu. Başkan Emür “13.Geleneksel Giresun Günleri ” 7-10 Kasım tarihleri arasında İstanbul Yenikapı Miting Alanında gerçekleşti.  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Ekonomi İşleri Başkanı İstanbul Milletvekili Nurettin Canikli, Giresun Valimiz Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Milletvekillerimiz Cemal Öztürk, Kadir Aydın, Sabri Öztürk, AK Parti İstanbul Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Hasan Turan, diğer vekillerimiz, Giresun ilçe belediye başkanları, protokol üyeleri, STK, il, ilçe teşkilatlarının ve vatandaşların ziyaretleri ile yoğun olarak yaşandı. Hemşerilerimiz burada memleketlerine özlemlerini giderdiler. Katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum. Bu tür organizasyonlar birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyor” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ