$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,28 / Satış: 9,32

KEŞAP ŞEHİT SERKAN YILMAZ ANAOKULUNA “ÇEVRE BERATI”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen “Sıfır Atık” Projesi kapsamında; Millî Eğitim Bakanlığı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TEMA Vakfı işbirliğiyle okullarda hayata geçirilen “Sıfır Atık” projesi uygulamalarının, Bakanlıkça yapılan değerlendirmesi sonucunda Türkiye genelindeki 40 okula “Çevre Beratı” verildi.

KEŞAP ŞEHİT SERKAN YILMAZ ANAOKULUNA “ÇEVRE BERATI”
  • 05.05.2019
  • 524 kez okundu
Reklam

Ankara’da Mamak Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonunda, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un eşi Rana Selçuk, Destek Hizmetleri Genel Müdürü İsmail Çolak, Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü İşyeri Sağlık ve Güvenlik Birimi Daire Başkanı Abdülhamit Karataş’ın katılımıyla “Çevre Beratı Takdim Töreni” düzenlendi.

Törende Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne “Çevre Beratı” takdim edildi. Törene İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu, Milli Eğitim Müdürlüğü İş Güvenliği Uzmanı İl Koordinatörü Hatice Özkan ile “Çevre Beratı” almayı hak kazanan Keşap Şehit Serkan Yılmaz Anaokulu Müdürü Nilüfer Cebeci katıldı.

Tosunoğlu, “Sıfır Atık” proje çalışmalarını yürüten ve bu kapsamda koordineyi sağlayan İş Güvenliği Uzmanı Hatice Özkan ile çevrenin korunması, çevre bilincinin yaygınlaştırılması ve sıfır atık yönetimi konularındaki örnek çalışmalarıyla öğrencilerinin, atık oluşumunun nasıl engelleneceğini ve geri dönüşümün nasıl sağlanacağını fark etmelerini sağlayan Okul Müdürü Nilüfer Cebeci ve ekibine teşekkür etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%