$ DOLAR → Alış: 6,73 / Satış: 6,76
€ EURO → Alış: 7,32 / Satış: 7,35

Keşap il danışma meclisine ev sahipliği yaptı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Giresun il Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına Keşap ev sahipliği yaptı.

Keşap il danışma meclisine ev sahipliği yaptı
  • 30.09.2019
  • 399 kez okundu
Reklam

Bir düğün salonunda yapılan toplantıya AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk, AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, İl Başkanı, İl ve İlçe Belediye Başkanları, İl yönetim kurulu üyeleri, ilçe Başkanları, il ve ilçe Kadın kolları Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri,  İl ve ilçe Gençlik Kolları Başkanları, İl Genel ve Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

Burada konuşma yapan Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, kim ne söylerse söylesin dünya da aslanlar gibi kükreyen reisimiz var açıklamasında bulundu.

Başkan Emür konuşmasına şöyle devam etti”

“Ülkenin olduğu ortam da ne yazık ki üzücü söylem ve eylemleri duyuyoruz, görüyoruz. A kişisi çıkıyor, b kişisi bir taraftan çıkıyor. A şahsı birşeyler söylüyor. C şahsı birşeyler söylüyor. Kim nereye çıkarsa çıksın. Kim ne söylerse söylesin! Ben bu teşkilatın kurulduğu günden beri içinde olan bir kardeşiniz olarak Dünyada aslanlar gibi kükreyen bir reisimiz varken kimsenin peşinden kimsenin gideceğini zannetmiyorum. Allah fırsat vermesin. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan sizi başbakan yaptı. Bakan yaptı. Cumhurbaşkanı yaptı! Daha başka ne sıkıntınız, başka ne derdiniz var? Oturun oturduğunuz yere! Allah bu tür insanlara fırsat vermesin! Biz elele verip, güç birliği ile reisimize sahip çıkacağız. Toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum. Emekleri geçen ve katılan tüm misafirlerimize de teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından toplantı bitti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ