$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

KEŞAP GELECEK KIŞ DOĞALGAZLA ISINACAK

KEŞAP GELECEK KIŞ DOĞALGAZLA ISINACAK
  • 21.01.2019
  • 709 kez okundu
Reklam

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, görev yaptığı iki dönem içerisinde ilçeye altyapı olmak üzere önemli hizmetler yaptıklarını belirterek, yeni dönemde Turizm Fakültesi ve doğalgaz başta olmak üzere Keşap’ı yeni hizmetlere buluşturacaklarını ifade etti. Emür, gazetecilerle sabah kahvaltısında bir araya geldi. Keşap Doğal Dükkanda gerçekleşen kahvaltıda konuşan Emür, 13 Şubat’ta yapılacak etkinlikle seçim startını vereceklerini belirtti. Geride kalan yaklaşık 5 yıllık süreçte Keşap ilçesinde önemli hizmetlere imza attıklarını vurgulayan Emür, “35 milyon liralık altyapı ve üst yapı hizmetine imza attık. 2015 yılında yapılan yerel seçimlerde verdiğimiz sözleri yerine getirdik. Gelecek 5 yıl için daha halkımızdan destek istiyoruz. Keşap ilçesinin önüne yeni hedefler koyarak hizmet atağını sürdüreceğiz” dedi.

İki dönem Keşap Belediye Başkanlığı görevini sürdürdüğünü, vermiş olduğu vaatlerin tamamını yerine getirdiklerini ifade eden Emür, “Alt yapı ve üst yapı çalışmalarımızın büyük bir bölümünü tamamladık. Şuanda amacımız Yolağazı ve Keşap arasında ciddi turizm yatırımları gerçekleştirerek ilçemize yeni bir ivme kazandırmak” dedi.

Görev süreleri içerisinde son 4 senedir su fiyatlarına zam yapmadıklarını, önümüzdeki dönemde zam yapmayı planlamadıklarını açıklayan Emür “Şuanda Giresun merkez ve diğer ilçeler dahil en ucuz şu Keşap ilçemizdedir. Alt yapı çalışmalarımız kapsamında tüm şehir şebekelerini yeniledik, yeni su depoları inşa etti. Musluk suyunun rahatça kullanıldığı, hazır sudan farklı olmadığı tek İlçe Keşap’tır” diye konuştu.

24 Haziran tarihinde yapılan Genel seçimlerinde alınan oy oranlarına göre Keşap İlçesinin, Karadeniz sahilinde birinci olduğu, 31 Mart tarihinde yapılacak seçimler de de aynı liderliği elinde tutacaklarını ifade eden Mehmet Emür, diğer siyasi partilerden aday çıkacak rakiplerine de başarılar diledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%