$ DOLAR → Alış: 7,62 / Satış: 7,65
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

Keşap Bisiklet yolu kuruyor

Daha modern ve yaşanabilir bir Keşap hedefiyle yoluna gece gündüz devam eden Keşap Belediyesi tarafından “Sahil Bisiklet Yolu” projesi hayata geçiriliyor.

Keşap Bisiklet yolu kuruyor
  • 05.09.2019
  • 566 kez okundu
Reklam

Keşap halkının desteğini arkasına alarak çalışmalarını sürdüren Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür, hedeflenen projeleri yakından takip ediyor.

Emür, son olarak 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde gündeme getirdiği “Sahil Bisiklet Yolu” projesinin gerçekleşmesi için girişimlerini artırdı.

İller Bankası kanalıyla 500 bin liraya mal olacak projenin gerçekleşmesi için Başkan Emür, bölge müdürü Erdoğan Topçu ile biraraya geldi.

Emür, yaptığı değerlendirmede, sahil kesimde uygulanacak projenin örnek teşkil edeceğini söyledi.

“Biz hızla büyüyen bir ilçeyiz. Çağın gerekliliklerine ayak uydurup, kentsel planlamalarımızı ve kaliteli yaşam için çalışmalarımızı da bu yönde projelendiriyoruz.” diyen Emür, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Keşap Sahil Bisiklet Yolu Projemizde görüşmelerimiz olumlu sonuçlandı. Bakanlık onayımızı aldık. İlller Bankası tarafından 500 Bin lira hibe destekle finanse edilecek. Çalışmalarımız yakında başlayacak.

Seçim vaatlerimizden birisi olan sahilimize yapılacak proje ödeneğinin en kısa zamanda aktarılması ve hızlandırılması için İller Bankası Bölge Müdürümüz Erdoğan Topçu ‘ya ziyaret gerçekleştirdik. Projemiz ile ilgili istişarede bulunduk. Herşey daha modern bir Keşap için.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ