$ DOLAR → Alış: 8,30 / Satış: 8,34
€ EURO → Alış: 9,69 / Satış: 9,73

Keşap Belediyesinden anlamlı çağrı 

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür ve belediye çalışanları yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) videosu ile vatandaşlara seslendi. “Evde Kal Keşap” çağrısı yaptılar. Video “Tedbir Var Panik Yok,  Birlikte Başaracağız” mesajı ile yayınlandı. 

Keşap Belediyesinden anlamlı çağrı 
  • 30.03.2020
  • 260 kez okundu
Reklam

Keşap Belediye Başkanı Mehmet Emür “Kıymetli Hemşerilerim, Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle hepimiz zor günlerden geçiyoruz. Keşap Belediyesi olarak ilçemiz, ülkemiz ve milletimiz için 24 saat çalışıyoruz. Çalışmalarımızı en üst seviyede tutacak ve birlikte başaracağız. Evde Kal Keşap! Çağrılarımıza uyan çok sayıdaki Keşaplı hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Risk altında olan 65 yaş grubu ve kronik hastalığı olan, ayrıca dışarıya zaruri çıkmak zorunda olmayan herkesin evlerinden dışarı çıkmamalarını bir kez daha önemle belirtiyorum.

Biz sizleri seviyoruz. Sizin için ekibimiz ile işimizin başındayız.

Panik yok, Tedbir var ve önce sağlık diyerek lütfen hijyenimize, sosyal mesafemiz yani bir metre kuralına uyarak dikkat edelim. Meydanlar, sokaklar sizinle güzel olsada sevdikleriniz için ‘EVDE KAL KEŞAP’ Hayat eve sığar. Birlikte başaracağız. Hepiniz Allah’a emanet olun.”

Öte yandan Keşap Belediyesi personeli de çekilen videoda Evde kal Keşap mesajları verdiler.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%