$ DOLAR → Alış: 7,55 / Satış: 7,58
€ EURO → Alış: 8,80 / Satış: 8,83

Kent Konseyinden GESOB Başkanı Ali Kara’ya ziyaret

Kent Konseyinden GESOB Başkanı Ali Kara’ya ziyaret
  • 23.01.2020
  • 342 kez okundu
Reklam

Giresun Kent Konseyi yönetim kurulu, Giresun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Ali Kara’yı ziyaret etti. Ziyarette Eski Kent Konseyi Başkanı N. Uğur Karaibrahimoğlu’da Katıldı.

  1. Uğur Karaibrahimoğlu’na Kent Konseyi Başkanı Abdullah Murşit Gürel tarafından Giresun Kent Konseyi adına geçmiş katkılarından dolayı plaket verildi.

Giresun Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Makam Odasında gerçekleşen toplantıda Giresun için hayata geçirilebilecek projeler, basın mensupları, yazar ve cemiyetlerin katılabileceği bir çalıştay programı yapılması, Giresun Kent Tarihi ve Çevremize yönelik ekonomik kalkınma projeleri ile istihdam sağlayabilecek alanların yaratılması gibi bazı konu başlıkları görüşüldü. Belediye Başkanı Av. Aytekin Şenlikoğlu’nun hayata geçirmeye çalıştığı projelerde kendisine tam destek olduklarını dile getiren Kent Konseyi Başkanı Gürel ve yürütme kurulu üyeleri “Yapılan ve yapılacak olan her bir proje şehrimize yatırım ve şehrimize hizmettir. Şartsız ve koşulsuz olarak Belediye Başkanımız Sn. Av. Aytekin Şenlikoğlu’nun projelerini destekliyoruz ve tüm halkımızı da bu şekilde Giresun için bir bütün olmaya davet ediyoruz” şeklindeki ortak İfadelerini dile getirdiler.

Ayrıca Liman çalışması ve limanın şehir için önemini dile getirildiği toplantıda, Güney çevre yolu hakkında son bilgilerde paylaşıldı. Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan ÖZDEMİR Eğitim ve Araştırma Hastanesinin kapanmasına yönelik söylemlerin, Giresun Kent Konseyi Başkanı ve Yürütme Kurulu Üyeleri olarak takipçisi olduğumuzu ve gerekli görüşmeleri yaptığımızı da kamuoyu ile paylaşmak isteriz.

Kendisinin de Kent Konseyi’nin Yürütme Kurulu üyesi olduğunu dile getiren GESOB Başkanı Ali Kara, yapılan bu anlamlı ziyaretten dolayı Kent Konseyi Başkanı Gürel ve Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyelerine teşekkür ederek dilek ve temennilerin ardından ziyaret son buldu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%