$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Kent Konseyi çalışmaları yakından izliyor

Çin’in Wuhan kentin de ortaya çıkan ve kısa sürede tüm dünyayı sararak büyük bir tehdit oluşturan korona virüsü (Covid-19) salgınına karşı yapılan çalışmalar Kent Konseyi tarafından yakından takip ediliyor.

Kent Konseyi çalışmaları yakından izliyor
  • 20.03.2020
  • 473 kez okundu
Reklam

Kent Konseyi adına açıklamada bulunan Genel Sekreteri Süleyman Şahin, “Giresun’da ortak kullanım alanlarının ilaçlama çalışmaları yapılmakta ve tüm hızı ile bu mücadele planlı bir şekilde devam etmektedir” dedi.

Şahin açıklamasında şunlara yer verdi; “Hızla yayılan korona virüsü (Covid-19) salgını sebebiyle, Giresun Valiliği, Giresun Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü ekiplerinin bilinçli bir yol izlemesi bizleri mutlu etmektedir.”

Giresun Kent Konseyi Üyeleri olarak, Hastalığın vatandaşlarımızı etkilememesi ve yayılımının önlenmesi adına çalışmalarına bilinçli bir şekilde devam eden, Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğlulları’na, Belediye Başkanımız Sayın Av. Aytekin Şenlikoğlu’na, İl Sağlık Müdürümüz Sayın Op. Dr. Ahmet BAL ve Daire Amirlerine, Sağlık personellerine, Belediye Personellerine ve sahada tüm gayreti ile emek harcayan kurum çalışanlarına gayretlerinden ötürü teşekkürü borç biliriz.

Halkımızın da bu çalışmalarda bilinçli bir şekilde davranarak, salgının önlenmesi adına, gerekmedikçe evden çıkmamalarını ve tavsiye edilen gerekli önlemleri almalarını Giresun Kent Konseyi Üyeleri olarak önemle rica ederek, sağlıklı günler dileriz.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%