$ DOLAR → Alış: 8,02 / Satış: 8,06
€ EURO → Alış: 9,49 / Satış: 9,52

Kaymakam 30 Ağustos Zafer Bayramı kutladı

Espiye Kaymakamı Taner Tengir, “Aziz Milletimizin, Kahraman Türk Silahlı Kuvvetleri ile bütünleşerek 30 Ağustos 1922 ‘de elde ettiği büyük zaferin 98.  yıldönümünü milletçe kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Kaymakam 30 Ağustos Zafer Bayramı kutladı
  • 31.08.2020
  • 243 kez okundu
Reklam

Tengir, mesajında, “Bu millet, devleti ile birlikte bir bütündür, bizi diğer milletlerden ayırt eden yönü vatana sonuna kadar bağlılık ve bağımsızlık tutkusudur; inanç, azim ve kararlılıkla ülkemizin kalkınması  için milletçe gösterdiğimiz gayrettir. Türk Milletinin 30 Ağustos’ta ordusuyla tek bir yürek haline gelerek gösterdiği olağanüstü kurtuluş mücadelesi ile ülkemiz dünya milletler ailesi arasındaki saygın yerini korumuş ve şanlı bayrağımız göklerde özgürce dalgalanmaya devam etmiştir. Her 30 Ağustos, Türkiye Cumhuriyeti’nin milli iradesinin ışığında lider bir ülke olma yolundaki kararlı mücadelenin de rehberidir.

Emin adımlarla hedeflerine ilerleyen Ülkemizi durdurmak, şehit kanlarıyla sulanan aziz vatan topraklarını cebren ve hile ile ele geçirmek isteyenler ve onların uzantısı taşeron örgütlerin başta  ile mücadelemiz kararlılıkla devam etmektedir.

Bu duygularla, bizlere bu büyük zaferi armağan eden Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ‘ü, silah arkadaşlarını, İstiklal Savaşı kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, gazilerimizi saygı ve şükranla anıyor, Espiye’li hemşerilerimin ve şanlı ordumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum”  ifadelerine yer verdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%