$ DOLAR → Alış: 7,93 / Satış: 7,96
€ EURO → Alış: 9,39 / Satış: 9,43

Karakayalı, okulları ziyaret etti

Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı , Şube Müdürleri Adnan Yazıcı ve Rabia Akmen, Şehit Cengiz Sarıbaş MTAL ile Hasan Ali Yücel İlk/Ortaokulu’nu ziyaret etti.

Karakayalı, okulları ziyaret etti
  • 08.09.2020
  • 203 kez okundu
Reklam

Ziyarette, DYK kursları, EBA canlı dersleri ve Eba destek merkezinde incelemelerde bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı ve Şube Müdürleri Adnan Yazıcı, Rabia Akmen, öğrencilerle sohbet ederek, öğretmen ve öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar dilediler.

Ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini belirten Okul Müdürü Alptekin Güler, maddi ve manevi desteklerinden ötürü İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı ‘ya , Şube Müdürleri Adnan Yazıcı ‘ ya ve Rabia Akmen’e teşekkür etti.

Espiye ilçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı yüzyüze yapılan destekleme ve Yetiştirme kurslarına katılımın gayet iyi olmasından dolayı memnuniyetini dile getirdi. Karakayalı, Öğrencilere hedeflerini sordu. Başarıya ulaşmanın tesadüfle olmadığını, disiplinli çalışarak hedefe kilitlenme ile elde edileceğini söyledi.

Okullara sık sık ziyaret gerçekleştirerek öğrencilerin çalışmalarını takip edeceğini belirten Karakayalı, Öğrencilerden salgın hastalıklardan korunmak için tedbirlere riayet edilmesini istedi.

Öte yandan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı, selden etkilenen Avluca ve Ericek okullarını ziyaret ederek, incelemelerde bulunarak okulda yapılması gereken çalışmaları not aldı.

(FİKRET BIYIK)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%