$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,80
€ EURO → Alış: 7,56 / Satış: 7,59

Karakayalı görevine başladı

Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Ömer Karakayalı görevine başladı.

Karakayalı görevine başladı
  • 22.10.2019
  • 523 kez okundu
Reklam

Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Öztürk’ün Giresun İl Milli Eğitim Müdürlüğü emrine araştırmacı olarak atanmasıyla boşalan yerine Giresun Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan Ömer Karakayalı atandı. Ömer Karakayalı ilçedeki görevine başladı.

Karakayalı, aldığı bu görevi layığıyla yerine getireceğini, görev ve sorumluluklarının bilincinde olduğunu, Espiye’nin başarısı için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi.

Eğitim kalitesini yükseltmek için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz diyen Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakayalı, Espiye’de eğitim standardının ve kalitesinin çıtasını yükseltme gayreti içerisinde olacağız. Okul ve öğrenci başarısının yükselmesi bizim en büyük gayemizdir. Eğitimde elde edeceğimiz başarılarla Espiye’mizin adını bir marka haline getirmek istiyoruz. İnşallah bunda da başarılı olacağımıza inanıyorum” dedi.

Eğitimin bir gönül işi olduğunu belirten Müdür Karakayalı, “El birliği ile ilçemize, geleceğimiz olan çocuklarımıza en iyi eğitim hizmeti sunmaya çalışacağız. Bizlere ve ilçemizin eğitim hizmetlerine kavuşmasında büyük destek veren ve bizlere bu görevi layık görenleri asla mahcup etmeyeceğiz” şeklinde konuştu.

Aslen Dereli ilçesinden olan ve 25 yıldır Millî Eğitim Bakanlığı bünyesinde Kütahya ‘da öğretmenlik, Okul müdürü yardımcılığı, okul Müdürlüğü, Kütahya Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü ve Giresun İl Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevinde bulunan Espiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Karakaylı’ya yeni görevinde başarılar diliyoruz.

FİKRET BIYIK

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ