$ DOLAR → Alış: 6,03 / Satış: 6,06
€ EURO → Alış: 6,54 / Satış: 6,57

KARADERE’DEN BM ÜYELERİNE TEŞEKKÜR

KARADERE’DEN BM ÜYELERİNE TEŞEKKÜR
  • 14.02.2019
  • 525 kez okundu
Reklam

Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Belediye Meclis üyelerine yaptıkları çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Başkan Karadere, Şubat ayı Belediye Meclis toplantısının ardından Belediye Meclis üyeleri ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Karadere, Espiye Belediye Meclis üyeleri ile uyumlu bir çalışma ortamının gerçekleştirildiğini belirten Karadere  “Belediyemizin hizmetlerinin etkin bir şekilde yürütülmesinde destek veren siz meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Birer anı olması amacıyla bu plaketleri sizlere takdim ediyor ve gelecekte bu çalışmaların anılmasına ve gelecek kuşaklara aktarılmasına vesile olmanızı diliyorum. Espiye için aldığımız kararların birçoğu ve hatta tamamına yakını belediye meclisimizden oy birliği alınmıştır. Buda istikrarlı, kararlı ve Espiye için çalışıldığının bir göstergesidir. Hizmetlerin hayata geçirilmesi ve şehrimize kazandırılmasında sizlerin büyük katkıları olmuştur. Bu bakımdan hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Karadere daha sonra, aralarında uzun yıllardan beri Espiye Belediyesi’nde Meclis üyeliği görevlerinde de bulunanlara düzenlenen törenle plaketleri takdim edildi.

HABER&FOTO: FİKRET BIYIK

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ