$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

Karadere sanatçıları ağırladı

Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Giresun’un Yerel sanatçıları ile bir araya geldi.

Karadere sanatçıları ağırladı
  • 25.02.2020
  • 1.106 kez okundu
Reklam

Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere’nin katkıları ile Giresun’un Yerel Müzisyenleri ve Sanata Gönül Verenleri Platformu Kahvaltılı İstişare toplantısı gerçekleştirildi.

Espiye Belediye Başkanı Mustafa Karadere, toplantıda yaptığı konuşmada, Değerlerine değer verenler bizim değerimizdir. “Sanat bir şehrin aynasıdır. Sanatçılara imkanlar ölçüsünde her türlü destek verilecektir. Sanat bir şehrin aynasıdır. “dedi.

Giresun Kültür Sanat ve Turizm Derneği Başkanı ve Sanatçılar ve Müzisyenler Derneği Başkanı Ayşe Karaçam’ da yaptığı konuşmada, Giresun’un değerleri olan Giresun  Yerel Müzisyenlerimizin  Ve Sanatçılarımızın Birleşerek yürek  birlikteliği oluşturarak   Ulusal ve  Kurumsal  bir   Kimliğe  kavuşarak   güçlenmesinin   arzulandığı ve  3.’sünün  yapıldığı bu  organizasyonda  desteklerini  esirgemeyen Espiye  Belediye  Başkanı Mustafa  Karadere’ye, uzaktan yakından gelen sanatçı dostlarına teşekkür etti.

Bambu Cafe’de yapılan buluşmaya, Belediye Başkanı Mustafa Karadere, Yağlıdere Belediye Başkanı Sayın Yaşar İbaş,  Duroğlu Belediye Başkanı Sayın Halil Çetin, Üçtepe  Belediye Başkanı Hacı Gasım Akıllı, Soğukpınar Belediye Başkanı  Mustafa Eyice, Aydındere Belediye Başkanı Nuri Demir, Espiye  AK Parti Kadın Kolları Başkanı Pınar  Karaman, Espiye İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen   Barış  Doğan, Genç İş Adamları Derneği Başkanı Eray Tiryaki, Akkaya Köyü Yardımlaşma Derneği Başkanı  Selami Ķılıç,  Mavi Karadeniz TV Karedeniz  Bölge  Müdürü Ertan Yıldız emekli eğitimci Gazeteci Yazar H.İlhami Temel ile Giresun’un yerel sanatçıları katıldı.

Hüseyin Elmas’ın sunduğu programda çeşitli konuşmalar yapılarak, emeği geçenlere plaket verildi. Sanatçılar gönüllerince eğlendiler.

(FİKRET BIYIK)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%