$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,12 / Satış: 9,16

Karadere, Karaahmet’in listesinde 

Giresun iş dünyasının en önemli isimlerinden Erol Karadere’nin, Giresunspor başkan adayı Hakan Karaahmet’in yönetim kurulu listesinde olduğu kaydedildi 

Karadere, Karaahmet’in listesinde 
  • 03.08.2020
  • 743 kez okundu
Reklam

Giresunspor kulüp başkanlığına adaylığını açıklayan Hakan Karaahmet’in listesinde çok önemli isimler olduğu öğrenildi. Karaahmet’in listesindeki en önemli isimlerden birinin Erol Karadere olduğu bilgisine ulaşıldı. Yıllardır Giresun iş dünyasında çok önemli görevlerde bulunan Erol Karadere’nin, Hakan Karaahmet başkanlığındaki yönetim kurulu listesine girmesi Giresunspor camiasında ve kamuoyunda büyük ses getirdi.

KARADERE; “BİRLİK, BERABERLİK VE UZLAŞI LİSTESİNDEYİM”

Konuyla ilgili gazetemize çok özel açıklamalar yapan Erol Karadere, “Giresunspor olağanüstü kongresi öncesinde başkan adayımız Hakan Karaahmet’in oluşturduğu yönetim kurulu listesinde olduğum doğrudur. Giresun’umuzun en önemli marka değeri Giresunspor’umuzda yıllardır özlemini çektiğimiz birlik,  beraberlik ve uzlaşı ile başarıya ulaşılması noktasında bizde üzerimize düşen sorumluluğu seve seve yerine getirmeye hazırız. 8 Ağustos Cumartesi günü yapılacak ikinci olağanüstü genel kurulda kongre üyelerimizden yetki alıp Giresunspor bayrağını en üst noktaya taşımak için maddi ve manevi anlamda her türlü fedakarlığı yapmak için gönüllüyüz” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ
New post (%TITLE%) has been published on %SITENAME%